Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 7.5 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 16. DecembrisVārda dienu svin: Alvīne

Līdzfinansējumu energoefektivitātes palielināšanai saņem māja Lāčplēša ielā 17

Ilze Knusle
Daudzdzīvokļu mājai Lāčplēša ielā 17 piešķirts pašvaldības līdzfinansējums energoefektivitātes uzlabošanai, informē Jelgavas pilsētas domes Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu veikšanas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās līdzfinansējuma piešķiršanas komisija.

Komisija 27. novembrī pieņēma lēmumu piešķirt līdzfinansējumu par veiktajiem energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumiem daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Lāčplēša ielā 17 – 2750,33 eiro apmērā. Lēmums par līdzfinansējuma piešķiršanu pieņemts saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības 2017. gada 27. aprīļa saistošajiem noteikumiem Nr.17-12 «Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās».

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka pašvaldības līdzfinansējumu šīs programmas ietvaros tiek piešķirts daudzdzīvokļu mājas tehniskās apsekošanas, tehniskās apsekošanas atzinuma sagatavošanas, energosertifikāta un tā pārskatu sagatavošanas, būvprojekta vai apliecinājuma kartes, vai ēkas fasādes apliecinājuma kartes un būvdarbu tāmes sagatavošanas izmaksām, bet līdz 50 procentiem vienai mājai jeb ne vairāk par 3000 eiro.

Šogad atbalsta programmai pašvaldības budžetā bija paredzēti 15 000 eiro, un šī ir piektā māja, kas saņem līdzfinansējumu.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti