Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 2.5 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 17. NovembrisVārda dienu svin: Hugo, Uga, Uģis

Laupītāji dzīvoklī iekļuva, izmantojot pazīšanos

Ilze Knusle
«Notikušā fabula bija sekojoša – pie upura dzīvokļa durvīm atskanēja zvans. Viņš paskatījās pa durvju actiņu un ieraudzīja zināma cilvēka seju. Atvēra durvis, un dzīvoklī iekļuva vēl četri neaicināti viesi,» par 3. novembra vakarā Jelgavā notikušo laupīšanu portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta Valsts policijas Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Igors Helmanis.

Vīrieši dzīvokļa saimniekam, 1998. gadā dzimušam vīrietim, piedraudot ar fizisku izrēķināšanos, pieprasīja naudu. Kā norāda Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks, cietušajam miesas bojājumi nav nodarīti – visticamāk, viņš nobijies un naudu atdevis labprātīgi. Bandas guvums – 500 eiro.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka policija aizdomās par šo laupīšanu aizturējusi piecus vīriešus, no kuriem vienam ir tikai 16 gadu. «Visas šīs personas jau agrāk bijušas policijas redzeslokā, dažas bijušas arī agrāk tiesātas,» informē I.Helmanis. Aizdomās par laupīšanu aizturēti 1956., 1979., 1982. un 1996. gadā dzimuši vīrieši un 2003. gadā dzimis jaunietis. Tiesa visām aizturētajām personām piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Par laupīšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, vai ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti