Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Latvijas Dabas fonds atguvis 49 ruļļus savvaļas zirgiem domātā siena

Ritma Gaidamoviča
Latvijas Dabas fonds (LDF) ir atguvis 49 ruļļus siena, kas bija sagatavoti Pils salas savvaļas zirgu piebarošanai ziemā, bet pagājušajā nedēļā tika nozagti no Lielupes palienes pļavām Jelgavā. Tos atpakaļ atgādājis kāds zemnieks, kurš tos nopircis un pats sienu no pļavas arī paņēmis. Tikai no ziņām viņš uzzinājis, ka patiesībā siens ir domāts savvaļas zirgiem.

LDF pārstāve Liene Brizga-Kalniņa portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta, ka kāds zemnieks ziņojis, ka viņš ir iegādājies 49 siena ruļļus un pats arī tos aizvedis no minētās pļavas. Tikai pēc darījuma veikšanas, ziņās uzzinājis, ka šis siens bija sagatavots Pils salas zirgu piebarošanai ziemā. Aiz labas sirds kungs siena ruļļus nogādājis atpakaļ pļavā. «Mums ir informācija, ka siena ruļļi ir pārdoti pa daļām un šobrīd ir atgūta trešā daļa no nozagtā siena,» piebilst L.Brizga-Kalniņa.

LDF pārstāve norāda, ka šobrīd informācija par šo darījumu nodota arī Valsts policijai, kas izskata lietu. LDF un Valsts policija aicina atsaukties arī citus zemniekus, kuriem radušās aizdomas par, iespējams, zagta siena tirdzniecību Jelgavas pilsētā un tās apkārtnē, informējot policiju pa tālruni 25488674.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka no palienes pļavas Lielupes krastā pagājušajā nedēļā tika nozagti 150 siena ruļļi, kas bija sagatavoti Pils salas savvaļas zirgu piebarošanai ziemā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti