Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no ZA
Piektdiena, 2019. gada 15. NovembrisVārda dienu svin: Leopolds, Undīne, Unda

Lāpu gājienā godināsim neatkarības cīņu simtgadi!

www.jelgavasvestnesis.lv
Godinot neatkarības cīņu simto gadadienu un atceroties karavīrus, kas atdeva savu dzīvību par mūsu tēvzemes brīvību, Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pulksten 17 ikviens aicināts doties tradicionālajā lāpu gājienā. Pulcēšanās – no pulksten 16.30 Pulkveža Oskara Kalpaka un Svētes ielā.

Pulcēties lāpu gājienam dalībnieki aicināti Pulkveža O.Kalpaka un Svētes ielā no pulksten 16.30, bet gājiens sāksies pulksten 17. Visi dalībnieki aicināti ņemt līdzi lāpas, kā arī piespraust pie apģērba sarkanbaltsarkanu lentīti. Svētes ielā, kā ierasts, pulcēsies Jelgavas pilsētas izglītības iestādes, bet Pulkveža O.Kalpaka ielā – pārējie dalībnieki.

Gājiens tradicionāli virzīsies pa Lielo, Pasta un Stacijas ielu, noslēdzoties pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem Stacijas parkā. Tur no pulksten 17.45 varēs vērot Lāčplēša dienai veltītu koncertu, kurā uzstāsies solisti Aija Vītoliņa un Ģirts Alsters, kā arī jauktais koris «Balti». Koncerts ilgs līdz pulksten 19.30, informē Jelgavas pašvaldības iestāde «Kultūra».

Autovadītājiem jāņem vērā, ka gājiena maršrutā tā norises laikā, kā arī pie Stacijas parka būs slēgta satiksme. Ar satiksmes ierobežojumiem var iepazīties satiksmes organizācijas plānā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti