Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Langervaldes ielas posmā slēgta satiksme

Anastasija Miteniece
No šodienas līdz 26. septembrim Langervaldes ielā pie krustojuma ar Loka maģistrāli ir slēgta satiksme. Autovadītāji aicināti izmantot apbraucamo ceļu. Tāpat iedzīvotājiem jārēķinās ar izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutā.

Pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» norāda, ka Langervaldes ielā pie krustojuma ar Loka maģistrāli projektā paredzēts izbūvēt apļveida krustojumu – šobrīd šajā vietā notiek sagatavošanās darbi asfaltēšanai. Būvdarbu laikā šis Langervaldes ielas posms būs slēgts autotransporta satiksmei. To iespējams apbraukt pa Loka maģistrāli, Rubeņu ceļu un Meža ceļu. Jāpiebilst gan, ka Loka maģistrālē pie krustojuma ar Langervaldes ielu jārēķinās ar reversu satiksmi, ko regulē luksofors. Tāpat jāņem vērā, ka uz laiku slēgtas sabiedriskā transporta pieturas Loka maģistrālē pie Ziediņu ceļa un Langervaldes ielā pie tipogrāfijas. Pagaidu pietura organizēta Langervaldes ielā pie krustojuma ar Meža ceļu.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Loka maģistrāles pārbūves projekta gaitā paredzēts atjaunot tranzītielu visā tās garumā – izbūvēt četrus apļveida krustojumus, rekonstruēt inženierkomunikācijas, ielu apgaismojumu, kā arī pārvadu pār dzelzceļu.

Jelgavas pilsētas pašvaldība Loka maģistrāli rekonstruē, piesaistot ES finansējumu nacionālas nozīmes centru integrēšanai Eiropas vienotajā transporta tīklā (TEN-T). Līgums par Loka maģistrāles rekonstrukciju starp Jelgavas pilsētas domi un pilnsabiedrību «RERE vide – Hidrostatyba» noslēgts jūlijā. Kopējās projekta izmaksas ar PVN ir 21 679 350,03 eiro, tostarp 12 004 303 eiro ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums, 564 527,03 eiro – valsts budžeta dotācija pašvaldībai un 9 110 520 eiro – Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti