Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 13 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Lai izvestu sniegu, pilsētā nosaka stāvēšanas aizliegumus

Ritma Gaidamoviča
Lai nodrošinātu automašīnu stāvvietu jeb tā saucamo «kabatu» un ielu attīrīšanu no sniega, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» vairākos pilsētas ielu posmos uz laiku izvieto pagaidu ceļa zīmes «Apstāties aizliegts». Šobrīd stāvēšanas aizliegums noteikts Jāņa Čakstes bulvārī, šodien ceļa zīmes tiks uzstādītas arī Raiņa ielas posmā no Pasta līdz Pulkveža O.Kalpaka ielai. Autovadītāji aicināti ievērot uzstādītās zīmes.

«Sniega izvešana no pilsētas notiek jau divas naktis un tiks turpināta arī šonakt,» norāda «Pilsētsaimniecības» Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs ielu ekspluatācijas inženieris Imants Auders, lēšot, ka divās naktīs jau no pilsētas centra izvesti aptuveni 500 kubikmetri sniega. Sniegs izvests no kabatām Tērvetes ielā pie pirmsskolas izglītības iestādes «Sprīdītis», Raiņa ielas posmā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Katoļu ielai, Jāņa Čakstes bulvārī no Elektrības ielas līdz Lielajai ielai, kā arī no Lielās ielas un Jāņa Čakstes bulvāra krustojuma un no iebrauktuves uz Jelgavas pilsētas slimnīcu Brīvības bulvārī. «Jāņa Čakstes bulvārī no stāvvietām sniegs ir izvests un šodienas laikā zīmes tiks noņemtas. Atstāta tiks vien pagaidu ceļa zīme «Apstāties aizliegts» ielas pusē gar LLU Tehnisko fakultāti, jo piektdien, gatavojoties Ledus skulptūru festivālam, tur tiks nogādātas un gar fakultāti uzstādītas tirdzniecības mājiņas. Līdz ar to ir svarīgi, lai iedzīvotāju transports netraucētu smagajai tehnikai piekļūt šai vietai,» skaidro I.Auders.

Bet šīs dienas laikā pagaidu ceļa zīmes par apstāšanās un stāvēšanas aizliegumu tiks uzstādītas Raiņa ielas posmā no Pasta ielas līdz Pulkveža O.Kalpaka ielai. Autovadītāji aicināti būt saprotoši un uzmanīgi, jo pēc sniega iztīrīšanas stāvvietās būs vieglāk novietot automašīnu.

Pēc sniega izvešanas no Raiņa ielas tas tiks vākts ārā no kabatām Lielajā ielā, Brīvības bulvārī.

Pilsētā savāktais sniegs tiek nogādāts laukumā Kārklu ielā starp Tērvetes un Putnu ielu gar dzelzceļa uzbērumu, kas ir viena no pašvaldības apstiprinātajām vietām, kur sniegu var izvest. Jāpiebilst, ka pilsētā noteiktas četras vietas, kur nepieciešamības gadījumā tiks izvests no Jelgavas ielām nošķūrētais sniegs: Kārklu ielā, Lapskalna ielas galā (pretī SIA «Jelgavas ūdens» notekūdeņu attīrīšanas iekārtām), Slokas ielā 7 un Uzvaras ielas galā. Minētās vietas saskaņotas ar Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālo vides pārvaldi. Šajās vietās sniegu var nogādāt arī jelgavnieki, taču tas iepriekš jāsaskaņo ar I.Auderu, sazinoties pa tālruni 63084479. 

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti