Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. FebruārisVārda dienu svin: Kora, Kintija

Lāčplēša dienā dosimies tradicionālajā Lāpu gājienā

www.jelgavasvestnesis.lv
Godinot mūsu valsts brīvības cīnītājus, svētdien, 11. novembrī, tradicionāli vienosimies Lāpu gājienā, kas no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas vedīs līdz piemineklim Jelgavas atbrīvotājiem. Gājiens sāksies pulksten 17, bet pulcēties tam jelgavnieki aicināti no pulksten 16.30.

Visi Jelgavas iedzīvotāji aicināti lāpu gājienā doties kopā, pulcējoties Pulkveža O.Kalpaka un Svētes ielā no pulksten 16.30. Gājiena dalībnieki aicināti ņemt līdzi lāpas, kā arī pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanās lentītes. Gājiens sāksies pulksten 17. Uz pulcēšanos Svētes ielā, kā ierasts, aicinātas izglītības iestādes, savukārt pārējie gājiena dalībnieki – Pulkveža O.Kalpaka ielā.

Gājiens virzīsies pa Lielo, Pasta un Stacijas ielu, noslēdzoties pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem stacijas skvērā – tur gājiena dalībniekus sveiks svētku koncerts, kas sāksies pulksten 17.45. «Jau trešo gadu pēc Lāpu gājiena un svinīgajām uzrunām aicinām ikvienu uzkavēties stacijas skvērā un baudīt koncertu, kurā šogad muzicēs solisti Līga Rīdere un Ģirts Alsters ar instrumentālo grupu, kā arī jauktais koris «Balti». Turpat būs iedegti ugunskuri, pie kuriem gājiena dalībnieki varēs sasildīties,» izbaudīt svētkus aicina Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» vadītāja vietniece Inta Englande. Jāpiebilst, ka sekot līdzi svētku koncerta norisei varēs arī tiešsaistē «LMT straumē».

Autovadītājiem jāņem vērā, ka gājiena maršrutā tā norises laikā būs slēgta satiksme.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti