Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

Labiekārtots Ganību ielas suņu pastaigu laukums

Jana Bahmane
Pabeigti labiekārtošanas darbi suņu pastaigu laukumā Ganību ielā iepretim veikalam «MNL» – teritorijā, ko veido divi iežogoti suņu pastaigu laukumi, uzstādīti soliņi un velosipēdu novietnes, kā arī iestādīti koki, košumkrūmi un veikti citi labiekārtošanas darbi laukuma ērtākai izmantošanai.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» pārstāve Kristīne Lazdiņa informē, ka papildu soliņiem un velosipēdu novietnēm suņu pastaigu laukumā turpmāk būs arī divas suņu laukuma iekārtas – ar zemi apbērta caurule un koka laipa –, kā arī informatīvais stends. Tāpat suņu pastaigu teritorija ir apzaļumota, iestādot tādus kokus kā parastā kļava un Himalaju bērzs un košumaugus – skarainās hortenzijas un spožās klintenes. Suņu pastaigu laukuma labiekārtošanas darbus veica SIA «Alejas Projekti», un tas interesentiem ir brīvi pieejams bez laika ierobežojuma.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau vēstīja, ka suņu pastaigu vietu veido aptuveni 1200 kvadrātmetrus plaša teritorija, kas sadalīta divos ar metāla žogu norobežotos laukumos. Šāds risinājums nodrošina izvēles iespējas suņu saimniekiem, piemēram, ja vienā laukumā ir lielāki suņi, mazāku suņu saimnieki var izvēlēties otru laukumu.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

 

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti