Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 14 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Otrdiena, 2019. gada 22. OktobrisVārda dienu svin: Īrisa, Irīda, Airisa

Joprojām var pievienoties «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai»

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas bibliotēkas aicina bērnus, jauniešus un arī viņu vecākus piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija», lasot un vērtējot jaunākās grāmatas. Jelgavas pilsētas bibliotēkas direktores vietniece Dzintra Punga stāsta, ka aktīvākie lasītāji šobrīd ir jaunāko vecuma grupu – 5+ un 9+ – dalībnieki.

Programmā piedalās visas Jelgavas bibliotēkas – pilsētas bibliotēka, Miezītes un Pārlielupes bibliotēkas, kā arī bērnu bibliotēka «Zinītis» –, un iniciatīvā iekļautās grāmatas sadalītas vairākās vecuma grupās: 5+, 9+, 11+ un 15+, kā arī vecākiem paredzētās grāmatas. «Vēlos atgādināt, ka, protams, ikviens iniciatīvas dalībnieks var lasīt arī citu vecuma grupu literatūru,» norāda Dz.Punga. Tāpat viņa stāsta, ka, piemēram, pilsētas bibliotēkas 1. stāva abonementā ir izveidots atsevišķs plaukts ar bērnu un jauniešu žūrijas dalībniekiem paredzēto literatūru, kā arī interesenti vēlamās grāmatas var jau laicīgi atrast un rezervēt, izmantojot bibliotēkas elektronisko katalogu

Lai pievienotos lasīšanas veicināšanas projektam, interesentiem jādodas uz kādu no pilsētas bibliotēkām, bet, izlasot savas vecuma kategorijas grāmatas, jāaizpilda anketa portālā www.lasamkoks.lv. Jāpiebilst, ka laiks, lai izlasītu grāmatas, ir līdz gada beigām.

«Ik mēnesi mums bibliotēkā notiek Jauno grāmatu diena, regulāri papildinām arī bērnu literatūras plauktus,» tā Dz.Punga, aicinādama lasīt ne vien lasīšanas veicināšanas programmas «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija» literatūru, bet arī citas grāmatas.

GRĀMATU SARAKSTS 

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti