Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 23 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Jelgavas 4. vidusskola iekļūst Eiropas Komisijas sporta izcilības balvas finālā

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas 4. vidusskola līdzās AS «Swedbank» pārstāvēs Latviju Eiropas Komisijas sporta izcilības balvas #BeActive Awards 2016 finālā un 15. septembrī dosies uz balvu pasniegšanas ceremoniju Briselē, vēsta Latvijas Sporta federāciju padome. Balva izveidota Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, lai īpaši godinātu personības, organizācijas un izglītības iestādes Eiropā, kas savā darbībā veicina nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm.

Eiropas Sporta nedēļas izcilības balvu uzvarētāju paziņošana notiks īpašā Eiropas Komisijas organizētā ceremonijā 2016. gada 15. septembrī Briselē, uz kuru dosies arī Latvijas pārstāvji – no Jelgavas 4. vidusskolas un «Swedbank». Balvu pasniegšanas ceremonija ievadīs Eiropas Sporta nedēļu visās Eiropas valstīs – tās mērķis ir sabiedrībā vairot izpratni par aktīva dzīvesveida ieguvumiem ne vien veselībai, bet arī produktivitātei skolā un darbā, kā arī motivēt cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, nodarboties ar sportu.

Jelgavas 4. vidusskola ir viena no pirmajām un aktīvākajām dalībniecēm Latvijas Olimpiskās komitejas organizētajos projektos - «Olimpiskā diena» un «Sporto visa klase». Skola ir bagāta arī ar dažādām sporta tradīcijām un kopš dibināšanas dienas tā specializējas basketbolā, tostarp, vairāki Latvijas izlases spēlētāji sāka spēlēt tieši Jelgavā. Turklāt skola jau 55 gadus piedalās Starptautiskajā Draudzības kausā starp divām Latvijas un divām Igaunijas skolām. Tikmēr kopš 2012. gada skola piedāvā specializēto sporta programmu, kuras ietvaros skolēniem tiek piedāvātas sporta nodarbības katru dienu, tāpat kā matemātika vai valodas. Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova pērn ieguva Izglītības un zinātnes ministrijas balvu «Gada sporta skolotājs».

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā notiks no 17. līdz 23. septembrim, un tā tiks atklāta Rīgā pie Brīvības pieminekļa ar līdz šim Latvijā lielāko āra florbola pasākumu – florbola maratonu, bet reģionos – ar pasākumiem Olimpiskajos centros šī gada 17. septembrī. Visas sporta nedēļas garumā sadarbībā ar sporta federācijām tiks organizēti un piedāvāti iedzīvotājiem dažādi sporta pasākumi, tādi kā «Nakts peldējums», «Cerību kauss», «Futbola diena 2016» un citi, noslēdzot nedēļu 23. septembrī ar Latvijas Olimpiskās komitejas organizēto «Olimpisko dienu 2016».

#BeActive Awards ir Eiropas Komisijas Eiropas Sporta nedēļas ietvaros izveidota izcilības balva, kas tiek pasniegta trijās kategorijās – lai īpaši godinātu personības, izglītības iestādes un iestādes vai uzņēmumus Eiropā, kas savā darbībā veicina nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti