Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 3 m/s no ZA
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Jaunākās vakances: metālapstrādes uzņēmumi meklē darbiniekus

Anastasija Miteniece
Jelgavas pilsētā un novadā ir augsts pieprasījums pēc darbiniekiem metālapstrādes ražotnēs, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums. Vienlaikus 7. un 14. augustā darba ņēmēji aicināti uz NVA, kur notiks tikšanās ar darba devējiem «Dinair Filton» un «Stora Enso Packaging».

«Latvia Industrial Coating», kas Aviācijas ielā 18 nodarbojas ar metāla priekšmetu pulvera krāsošanu, aicina darbā aicina darbā komplektētāju, metālapstrādes iekārtas operatoru (pulverkrāsošanā), kā arī apkopēju. Atalgojums šajos amatos variē no 500 līdz 1200 eiro. Pieteikšanās termiņš ir 15. augusts. Savukārt uzņēmums «SFM Latvia», kas nodarbojas ar metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošanu, meklē metāla krāsošanas operatoru. Solītais atalgojums – 1004 eiro. Darbam ražotnē Langervaldes ielā 3 iespējams pieteikties līdz 14. augustam. Bet, piedāvājot atalgojumu no 6 līdz 8 eiro stundā, uzņēmums «Universāls LTD» Aviācijas ielā 6 aicina darbā lokmetinātāju metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē.

Darba ņēmēji aicināti izrādīt iniciatīvu un apmeklēt tikšanās ar darba devējiem – to gaitā interesenti varēs vairāk uzzināt par uzņēmumu, darba specifiku, darba kultūru, darba laiku, prasībām un labumiem, kā arī pretendēt uz kādu no vakancēm. 7. augustā pulksten 12 uz tikšanos aicina SIA «Dinair Filton», kas ražo ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas un iekārtas telpām. Šobrīd uzņēmumā ir vakances iekārtas operatoram, kas strādā ar papīru un poliesteru, kā arī komplektētājam. Savukārt 14. augustā pulksten 10 notiks tikšanās ar darba devēju «Stora Enso Packaging», kas nodarbojas ar gofrētā papīra un kartona ražošanu, kā arī papīra un kartona taras ražošanu. Šobrīd uzņēmums izsludinājis vakanci kartona izstrādājumu ražošanas operatoram.

Tāpat pilsētā ir pieprasījums pēc virtuves darbiniekiem un viesmīļiem, pedagogiem, IT speciālistiem, kā arī sezonas darbiniekiem dažāda profila tirdzniecības vietās.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru