Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Jāņi aizvadīti bez lieliem starpgadījumiem

Anastasija Miteniece
Svētku laikā, no 22. līdz 25. jūnijam, policija tradicionāli pastiprināti uzraudzīja ceļu satiksmi un sabiedrisko kārtību. Šajā laikā Jelgavā konstatēti vairāki pārkāpumi – trīs autovadītāji brauca pie stūres, esot alkohola reibumā, savukārt vēl 18 autovadītāji uz ceļa pārsniedza pieļaujamo braukšanas ātrumu. Kopumā operatīvie dienesti uzsver, ka svētki aizvadīti bez lieliem starpgadījumiem.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece norāda, ka diviem autovadītājiem minimālā alkohola koncentrācija asinīs bijusi lielāka par 1,5 promilēm, savukārt vienam autovadītājam – nedaudz lielāka par pieļaujamajām 0,5 promilēm. Jāpiebilst, ka viens no autovadītājiem – 1958. gadā dzimis vīrietis, kurš ar automašīnu «Volkswagen» Jāņu dienā devies no Sieramuižas ceļa uz Veselības ielas pusi, – sēdies pie stūres ne vien alkohola reibumā (1,89 promiles), bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Tāpat braucot alkohola reibumā pieķerti arī vairāki velosipēdisti. Svētku dienās Pasta ielā aizturētas un uz ekspertīzi nogādātas arī divas personas aizdomās par narkotisko vielu lietošanu.

Savukārt pieļaujamo braukšanas ātrumu pilsētā svētku laikā pārkāpuši 18 autovadītāji. Lielākais ātrumpārkāpējs pilsētā brauca ar ātrumu 88 kilometri stundā.

Jāņu dienā pilsētā reģistrēti arī vairāki ugunsgrēki, kuru izcelšanās iemeslu šobrīd policija skaidro. 24. jūnijā pulksten 1.45 Satiksmes ielā reģistrēta vieglās automašīnas «BMW 230» degšana, savukārt pulksten 17.43 teju 50 kvadrātmetru platībā 6. līnijā ar atklātu liesmu dega divi šķūņi.

Savukārt Jelgavas pilsētas slimnīcā norāda, ka svētki aizvadīti salīdzinoši mierīgi. «Svētku laikā bija tikai viens nopietns gadījums – vīrietis aizrijās ar gaļas gabalu un sāka smakt,» stāsta Jelgavas pilsētas slimnīcas virsārste Solveiga Ābola, uzsverot, ka mediķi laikus veica reanimāciju, pēc kā cietušais nogādāts slimnīcā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti