Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Mērens vējš, 7.1 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Izsludina jauno pagalmu labiekārtošanas programmu

Ilze Knusle
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» no šodienas sāk pieņemt pieteikumus pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programmā. Interesenti, kuriem ir jautājumi par pieteikumu iesniegšanas kārtību, aicināti uz tikšanos 28. janvārī pulksten 18 Jelgavas pilsētas domē, Lielajā ielā 11.

Pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs norāda, ka plānotais pašvaldības līdzfinansējuma apmērs 2019. gadā ir 100 000 eiro un šogad līdzfinansējuma saņemšanas nosacījumi būs tādi paši kā pagājušā gadā. Ar tiem var iepazīties, zvanot uz tālruni 63084470 vai sūtot jautājumus elektroniski pa e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv, vai klātienē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470.

Pieteikumus var iesniegt līdz 18. martam.

Daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas programma darbojas saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības 2016. gada 18. februāra saistošajiem noteikumiem Nr. 16-7 «Par Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai».

Galvenie programmas nosacījumi:

  • atbalsts pieejams piebraucamo ceļu rekonstrukcijai, lietusūdens kanalizācijas sakārtošanai, auto stāvlaukumu izbūvei, apgaismojuma izbūvei, atkritumu konteineru novietošanas laukumu izbūvei un citiem labiekārtošanas darbiem;
  • maksimālais pieejamais līdzfinansējums vienai mājai – līdz 10 000 eiro, bet ne vairāk kā 50 procenti no kopējām izmaksām (līdzfinansējuma apmērs atkarīgs arī no ieplānotajiem darbiem);
  • pašvaldības līdzfinansējums paredzēts arī dokumentācijas izstrādei;
  • darbu izmaksās var iekļaut arī būvuzraudzību un labiekārtojuma elementu iegādes izmaksas.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka pērn pašvaldības piešķirtais finansējums pagalmu labiekārtošanas programmai bija 100 000 eiro, no kuriem apgūti tika 42 350,84 eiro, realizējot astoņus projektus.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti