Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Izgaršo un izbaudi Jelgavas novadu!

www.jelgavasvestnesis.lv
Šajā nedēļas nogalē, 17. augustā, interesenti aicināti doties gides Signes Lūsiņas organizētajā ekskursijā ar autobusu «Izgaršo un izbaudi Jelgavas novadu», apmeklējot pārtikas amatnieku festivālu, Lielvircavas muižas svētkus un «ZELT» smiltsērkšķu svētkus. Ekskursija no Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa sāksies pulksten 12.30.

Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pārstāvis Reinis Reimanis informē, ka ekskursijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt pārtikas amatnieku festivālu, kas notiks pie kafejnīcas «Zemnieka cienasts» Jelgavas novadā. Festivāla mērķis ir atraktīvi un radoši popularizēt vietējos produktus un ražotājus, sniegt interesentiem iespēju satikt ražotājus un, baudot dažādos ēdienus no vietējiem produktiem, klausīsieties jauno mūziķu priekšnesumos. Festivālā varēs iepazīt piecdesmit vietējos ražotājus un viņu produkciju no deviņiem Zemgales reģiona novadiem.

Tāpat ekskursijas maršruts vedīs uz «ZELT» smiltsērkšķu svētkiem Platones pagastā, kur varēs doties ekskursijā pa smiltsērkšķu dārzu kopā ar saimniekiem, baudīt muzikālus priekšnesumus. Būs iespējams arī nogaršot un iegādāties vitamīniem bagāto smiltsērkšķu produkciju. Maršruta turpinājumā ekskursijas dalībnieki varēs iepazīt Vircavas muižu un tās skaisto parku, paviesoties Lielvircavā, kur norisināsies muižas svētki ar plašu kultūras programmu.

Ekskursija ar autobusu «Izgaršo un izbaudi Jelgavas novadu» no Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa sāksies pulksten 12.30, bet atgriešanās turpat paredzēta ap pulksten 21.30. Interesenti pietiekties ekskursijai aicināti līdz 15. augustam pa tālruni 28677630 vai pa e-pastu signe.lusina@inbox.lv. Dalības maksa – 10 eiro.

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Viedokļi

Pievienot komentāru