Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 11 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D
Otrdiena, 2019. gada 24. SeptembrisVārda dienu svin: Agris, Agrita

Iespēja bez maksas piedalīties vingrošanā un apmeklēt baseinu

Ritma Gaidamoviča
Tiek paplašināts Veselības veicināšanas programmas bezmaksas aktivitāšu piedāvājums. No 22. augusta pulksten 9 sāksies pieteikšanās bezmaksas vingrošanas nodarbībām fizioterapeita vadībā, kurās aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no septiņiem gadiem, iedzīvotāji vecumā no 54 gadiem un grūtnieces. Bet nākamtrešdien, 28. augustā, no pulksten 17 līdz 18 jelgavnieki vecumā no 54 gadiem un personas ar invaliditāti varēs saņemt bezmaksas peldēšanas abonementus.

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne stāsta, ka vingrošanas nodarbībās fizioterapeita vadībā aicināti iesaistīties bērni vecumā no 7 līdz 17 gadiem, kuri tiks dalīti divās grupās – no 7 līdz 12 gadiem un no 13 līdz 17 gadiem. «Plānots, ka bērniem un jauniešiem tiks veidotas trīs grupas un katrā no tām varēs piedalīties līdz desmit dalībniekiem,» stāsta A.Dilāne. Iedzīvotājiem vecumā no 54 gadiem tiks komplektētas piecas grupas, katrā līdz desmit cilvēkiem, bet grūtniecēm – viena grupa ar astoņām dalībniecēm. Katra grupa aizvadīs astoņas bezmaksas vingrošanas nodarbības kopā ar fizioterapeitu. Plānots, ka vingrošanas nodarbības sāksies septembrī un notiks Jelgavas poliklīnikā un Zemgales veselības centrā. Lai piedalītos bezmaksas vingrošanā, ir obligāti iepriekš jāpiesakās pa tālruni 63048913. Pieteikšanās sāksies 22. augustā no pulksten 9. «Jāpiebilst, ka pieteikšanās būs aktuāla līdz visas vietas tiks aizpildītas,» piebilst A.Dilāne.

Tāpat šoruden personām no 54 gadu vecuma un personām ar invaliditāti tiek piedāvāta iespēja saņemt peldbaseina abonementu, kas ļauj peldbaseinu desmit reizes apmeklēt bez maksas. «Mums šobrīd ir pieejami 100 bezmaksas abonementi, no kuriem 20 paredzēti izmantošanai Jelgavas 6. vidusskolas peldbaseinā, bet pārējie – LLU peldbaseinā,» stāsta A.Dilāne. Bezmaksas peldbaseina abonementus norādīto mērķgrupu iedzīvotāji varēs saņemt 28. augustā no pulksten 17 līdz 18 Dobeles ielā 62a. «Jāuzsver, ka priekšroka tiks dota tām personām, kuras iepriekš nav izmantojušas bezmaksas peldbaseina abonementus Veselības veicināšanas projekta ietvaros,» tā A.Dilāne.

Veselības veicināšanas bezmaksas aktivitātes Jelgavā tiek īstenotas ar Eiropas Savienības projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta» atbalstu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Sarmīte attēls

Laikam jāzvana uz Pašvaldības operatīvās informācijas centra bezmaksas iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787, lai informētu par publiskās infrastruktūras bojājumiem Jelgavā
Lietotāja Gita attēls

Kā pieteikties, ja neviens neatbild?!!!Un vēlāk teiks, sorry, viss pilns!
Lietotāja ese attēls

Lasi rakstu vairākas reizes, varbūt pielēks
Lietotāja es attēls

kur var pieteikties?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti