Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no Z
Sestdiena, 2019. gada 20. AprīlisVārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Gudro vecāku skolas lekciju varēs skatīties arī tiešraidē internetā

Ritma Gaidamoviča
Rīt, 15. janvārī, pulksten 18 notiks kārtējā lekciju cikla «Gudro vecāku skola» nodarbība, kurā tiks runāts par kustību attīstību un spēlēšanos ar bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam. Tiem vecākiem, kuri uz nodarbību netiek, būs iespēja to skatīties interneta tiešraidē vai vēlāk Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) mājaslapas video arhīvā.

Rītdienas semināra tēma ir «Kā rotaļājas bērns no 1 līdz 3 gadiem. Kustību attīstība un spēlēšanās». Nodarbību vadīs fizioterapeite, bērnu attīstības speciāliste, četru bērnu mamma Klaudija Hēla. Seminārā tiks runāts par kustību un spēlēšanās attīstību, nozīmi no 1 līdz 3 gadu vecumam, kas to ierobežo un kavē. Tāpat dalībnieki tiks iepazīstināti ar brīvās spēlēšanās būtību, nosacījumiem, kā arī varēs smelties idejas spēļu laukuma sagatavošanā.

Semināram obligāti iepriekš jāpiesakās pa tālruni 63012159, 63082101, 29222737 vai, rakstot pa e-pastu: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Dodot iespēju speciālista padomus uzklausīt arī tiem vecākiem, kuri netiek uz tikšanos klātienē, ZRKAC savā facebook.com lapā piedāvās lekcijas tiešraidi. Vēlāk lekciju būs iespējams noskatīties arī mājaslapas www.zrkac.lv arhīva sadaļā «Videogalerija».

ZRKAC Tālākizglītības nodaļas vadītāja Astra Vanaga gan uzsver, ka, atnākot klātienē, vecākiem tiek dota iespēja uzdot jautājumus individuāli un saņemt konkrētas atbildes.

Semināru cikls «Gudro vecāku skola» ir viena no Jelgavā īstenotās Veselības veicināšanas programmas aktivitātēm.

Foto: no ZRKAC arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti