Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

«Ģintermuiža» piedāvās atkarīgu bērnu sociālo rehabilitāciju un meklē klīnisko psihologu

Ritma Gaidamoviča
Jau drīzumā VSIA «Slimnīcā «Ģintermuiža»» sāks nodrošināt jaunu valsts apmaksātu pakalpojumu – atkarīgu bērnu sociālo rehabilitāciju. Šobrīd «Ģintermuiža» veido komandu, kas ar šiem bērniem strādās. Īpaši tiek meklēts klīniskais psihologs ar maģistra grādu.

Informāciju par aktuālajām vakancēm slimnīca «Ģintermuiža» bija publicējusi facebook.com lapā, un slimnīcas Personāla nodaļā norāda, ka dažu dienu laikā pēc ieraksta publicēšanas saņemts ievērojams skaits pieteikumu. «Šobrīd jau esam atraduši sociālo rehabilitētāju un vairāk nekā 10 pieteikumi ir saņemti arī uz dežuranta vakanci, taču aktuāla mums ir klīniskā psihologa ar maģistra grādu vakance,» norāda slimnīcas Personāla nodaļas vadītāja Linda Zariņa.

Pretendenti CV un motivācijas vēstuli aicināti sūtīt pa e-pastu personals@gintermuiza.lv. Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot uz Personāla nodaļu pa tālruni 63024864.

Slimnīcas «Ģintermuiža» narkoloģiskās ārstniecības vadītāja Lilita Petermana skaidro, ka jaunais pakalpojums – Atkarīgu bērnu sociālā rehabilitācija – būs palīdzības programma nepilngadīgiem jauniešiem, lai pēc ārstēšanās no atkarībām, kas šobrīd jau tiek nodrošināta slimnīcā «Ģintermuiža», viņi spētu atgriezties normālā dzīvē bez atkarībām. Paredzēts, ka jauniešiem šeit notiks mācību stundas, dažādas brīvā laika aktivitātes un tiks mācītas jaunas prasmes, lai saturīgi aizpildītu brīvo laiku. Jaunajā programmā plānots uzņemt 17 jauniešus no dažādām Latvijas vietām, kuri šeit varēs uzturēties līdz 12 mēnešiem pēc pilna ārstniecības kursa iziešanas. To, kuri jaunieši varēs izmantot šo valsts apmaksāto pakalpojumu, noteiks Labklājības ministrijas pakļautībā esošā Sociālās integrācijas valsts aģentūra.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Gundega attēls

Jau ,,Ģintermuižā’’ strādājošajā identiskā pilngadīgo nodaļā visnāvīgāko psihoaktīvo vielu (nekvalificēto narkotiku- nikotīnu) ik stundu vai pat trīs reizes stundā lieto gan vadība, gan personāls un pacienti. Un tas atklāti notiek iestādē, kura pozicionēta cīņai pret psihoaktīvo vielu lietošanu. Stulbums un absurda teātris. P.S. Nav jau jābrīnās, jo pie vadības stūres pielikta aktrise!!!
Lietotāja Gundega attēls

Bērniem visbiežāk pirmā lietotā psihoaktīvā viela ir nikotīns, kurš rada atkarību. Pēs tam arī rodās vēlme izmēģināt vēl kādu psihoaktīvu vielu. Nekas neliecina, ka valstī būtu kāda visaptveroša un produktīva izglītojoša programma, lai apturētu bērnu smēķēšanas sērgu. Tas nozīmē, ka ,,Ģintermuižas’’ bērnu nodaļas darbība būs bezgalīga un līdzināsies Dona Kihota cīņai ar vējdzirnavām. P.S. Bērniem jau bērnudārzā nāktos iemācīt, ka ne vienmēr jāņem piemērs no mammas vai tēta!!!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti