Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Ekskursijā izzinās Jelgavas mīlas stāstus

Jana Bahmane
Turpinoties ekskursiju ciklam «Jelgavas likteņstāsti», 14. februārī pulksten 16.30 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina doties ekskursijā kājām «Mīlas pāri Jelgavā». Gides Signes Lūsiņas vadībā interesenti divu stundu garā pastaigā varēs izbaudīt stāstus par Jelgavas sapņu pāriem un mīlestības atstumtajiem.

«Gatavošanās Valentīndienai ir manāma visapkārt – veikalos, skatlogos, televīzijā. Bet ne visus šie svētki uzrunā un ne visiem ir, ar ko tos svinēt. Varbūt kāds šajā dienā jūtas vientuļi. Tādēļ vēlos padarīt šo vakaru interesantu, atšķirīgu – gan tiem, kurus šī diena sajūsmina, un arī tiem, kurus tā atstāj vienaldzīgus. Ekskursijā varēs dzirdēt stāstus par jelgavniekiem vai ar Jelgavu cieši saistītām personībām un viņu iemīļotajiem, taču ne visi stāsti būs par laimīgu mīlestību,» stāsta S.Lūsiņa. Ekskursija veidota spēles formā, tādēļ pagaidām personības, par kurām gide runās, paliek neatklātas.

Ekskursijas dalībnieki varēs noskaidrot, vai veiksmīgam un ietekmīgam cilvēkam veicies arī mīlas frontē; vai sievietes mīlējušas tikai pareizos puišus; ko dāmas darījušas, ja vīrietis mīl, bet neprec. «Arī ievērojamajiem jelgavniekiem ne vienmēr ir spoži klājies mīlas dzīvē,» papildina gide.

Pieteikt savu dalību ekskursijā «Jelgavas likteņstāsti» var pa tālruni 63005447 vai pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Dalības maksa – 2 eiro, skolēniem – 1 eiro, pirmsskolas vecuma bērniem dalība ekskursijā ir bez maksas.

Foto: JV

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti