Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. MartsVārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Daudzbērnu ģimenes Dziesmu un deju svētku brīvbiļetēm var pieteikties līdz 15. jūnijam

www.jelgavasvestnesis.lv
Pagarināta pieteikšanās brīvbiļetēm uz XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem – uz biļetēm līdz 15. jūnijam var pretendēt ģimenes, kurās aug vismaz pieci bērni. Jāpiebilst, ka līdz šim brīvbiļetēm pieteikušās astoņas Jelgavas ģimenes.

Šis Latvijā ir pasludināts par Goda ģimenes gadu, tāpēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija iecerējusi ģimenēm, kurās aug vismaz pieci bērni, piešķirt brīvbiļetes uz XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Jelgavas ģimenes, kurās aug pieci un vairāk bērnu un kuras vēlas bez maksas piedalīties svētku pasākumos, līdz 15. jūnijam aicinātas pieteikties Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Jelgavas pilsētā deklarētās daudzbērnu ģimenes, kuras aprūpē vismaz piecus bērnus, tajā skaitā audžuģimenē vai aizbildnībā esošus bērnus un pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās mācās, un kuras vēlas un kurām ir iespēja nokļūt uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem no 5. līdz 8. jūlijam, aicinātas pieteikties Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Informācijas kabinetā (115. kabinets).

Jāpiebilst, ka ģimenes pašas varēs izvēlēties, kuru no piedāvātajiem svētku pasākumiem apmeklēt. Biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc prioritāri tās tiks piešķirtas Jelgavas daudzbērnu ģimenēm, kurās ir seši un vairāk bērni. Pēc Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes aplēsēm, mūsu pilsētā savu dzīvesvietu deklarējušas vairāk nekā 30 šādu ģimeņu.

Piesakoties biļetēm, būs jānorāda vārdi, uzvārdi, bērnu skaits un deklarētās dzīvesvietas adrese.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti