Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Biedrības un nodibinājumi var pretendēt uz pašvaldības atbalstu

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi projektu konkursa «Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma» 1. kārtu. Biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja pretendēt uz pašvaldības finansējumu dažādu sabiedriski nozīmīgu projektu īstenošanai Jelgavā, informē Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmas komisijas sekretāre Ksenija Simonova.

Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, kā arī veicināt biedrību un nodibinājumu sadarbību ar Jelgavas pilsētas pašvaldību.

Uz programmas finansējuma fonda līdzekļiem var pretendēt organizācijas, kuras paredz sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu realizāciju Jelgavā, piemēram, iesaistot ievērojamus vietējos resursus un nodrošinot brīvprātīgo darbu, veicot sabiedrisku objektu būvdarbus, vai remonta materiālu un pamatlīdzekļu iegādi organizāciju darbības nodrošināšanai, ja tās veic sociāli nozīmīgas funkcijas. Tāpat finansējums tiek piešķirts pašvaldības funkciju īstenošanai, ja tās deleģētas organizācijām, administratīvajiem izdevumiem, kas nepieciešami organizāciju darbības nodrošināšanai un mērķprogrammu īstenošanai.

Programmas finansējuma fonda līdzekļus nepiešķir nekustamā īpašuma iegādei, organizāciju darbinieku atalgojumam, kā arī pasākumiem, kurus finansiāli atbalsta citas Jelgavas pilsētas pašvaldības izveidotas programmas. Tāpat finansējumu nevar saņemt pretendenti, kuri projekta pieteikumā nav paredzējuši pašfinansējumu vai līdzfinansējumu.

Projekta pieteikumi jāiesniedz Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11, 131. kabinetā, līdz 23. marta pulksten 14 slēgtā aploksnē. Katra projekta pieteikums jāiesniedz atsevišķā aploksnē. Uz aploksnes jānorāda iesniedzēja nosaukums, juridiskā adrese, kā arī adresāts – Jelgavas pilsētas dome, minot: «Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma». Projekta pieteikumu var sūtīt arī pa pastu, tomēr tādā gadījumā pasta zīmoga datumam jābūt ne vēlāk kā 23. aprīlī.

Projekta pieteikums jāsagatavo brīvā formā, ievērojot Jelgavas pilsētas Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmas nolikumu un izmantojot attiecīgo veidlapu – to var saņemt arī klātienē Jelgavas pilsētas domes administrācijas Klientu apkalpošanas centrā.

Papildu jautājumus interesenti var uzdot, sazinoties ar Biedrību un nodibinājumu atbalsta programmas komisijas sekretāri K.Simonovu pa tālruni 63005535 vai e-pastu ksenija.simonova@dome.jelgava.lv.

Foto: JV

 

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti