Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 7.5 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 16. DecembrisVārda dienu svin: Alvīne

Bibliotēkā notiks Ziemas ģimenes diena

Jana Bahmane
Jelgavas pilsētas bibliotēka 10. decembrī aicina uz ikgadējo Ziemas ģimenes dienu – no pulksten 12 līdz 15 bibliotēkā varēs tikties ar rakstnieci Janu Egli, piedalīties izstādes «Eriks Ādamsons un Jelgava» atklāšanā, klausīties pasaku, skatīties attēlu teātra izrādi, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Zane Pastere informē, ka Ziemas ģimenes dienas ieskaņā pulksten 12 bibliotēkas lasītavā tiks atklāta izstāde «Eriks Ādamsons un Jelgava» – ekspozīcija apkopo grāmatas ar latviešu rakstnieka E.Ādamsona ierakstiem, vēstules un fotogrāfijas no Jelgavas kolekcionāra Jāņa Vilka personīgā arhīva. Bet bibliotēkas 3. stāvā pulksten 13 interesenti varēs apmeklēt tikšanos ar rakstnieci J.Egli, kura par spēcīgo un saviļņojošo stāstu krājumu «Gaismā» šogad saņēmusi Latvijas Literatūras gada balvu.

Bibliotēkas mazākie apmeklētāji savukārt 1. stāvā varēs noskatīties papīra teātra izrādi «Slepenie svētki», uzrakstīt vēlējumu Ziemassvētku vecītim, piedalīties radošajās darbnīcās «Ziemassvētkus gaidot» un konkursā, kurā varēs saņemt jelgavnieces Valijas Zariņas adītas vilnas zeķes. Bet 2. stāvā no pulksten 12 līdz 15 notiks kamoliņu darbnīca, un pulksten 14 aktieris Dainis Ozoliņš lasīs pasaku. Par īpašu noskaņu bibliotēkā rūpēsies saksofonists Ingmārs Kalniņš.

Ziemas ģimenes dienu Jelgavas pilsētas bibliotēkā bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru