Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C Mērens vējš, 5.9 m/s no DA
Otrdiena, 2019. gada 19. NovembrisVārda dienu svin: Elizabete, Liza, Līze, Betija

Bibliotēkā atklāta puķu un dārzeņu sēklu apmaiņas vieta

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas bibliotēkas daiļliteratūras abonementā izvietota puķu un dārzeņu sēklu bibliotēka, kurā ikviens bibliotēkas apmeklētājs var padalīties ar savā dārzā izaudzētu dārzeņu vai puķu sēklām.

Ideja par šādas bibliotēkas izveidi radās ar mērķi sniegt lasītājiem iespēju gūt jaunas idejas sava dārza papildināšanai. Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Zane Pastere stāsta, ka puķu un dārzeņu sēklu bibliotēkā ir pieejamas speciāli sagatavotas aploksnes, kurās var atstāt sēklas, pievienojot aprakstu par tām. Tāpat lasītāji var arī paņemt kādas no atnestajām sēklām.

Ja rodas kādas neskaidrības, bibliotēkas apmeklētāji aicināti konsultēties ar bibliotekāriem.

Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja eh attēls

Būtu jauki, ja Jelgavā bibliotēkas sāktu attīstību, kas ir lielāka par sēklu atvilktnītēm. Ventspilī jau 3. jauno bibliotēku plāno celt. Kamēr šeit bibliotēka burtiski, atvainojos, smird. Taisni tajā daiļliteratūras abonementā. Telpas šauras, sistēma vecmodīga, tualetes atslēdziņu jālūdz dežurantam, datori pielāgoti gliemežiem. Žēl nabadzīgos bērnus, kam pašiem nav datoru un ir spiesti knapināties. Jo Jelgavā par digitālo zināšanu pieejamību un izglītību absolūti nav padomāts.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti