Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 3 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Bezmaksas ūdens krāni pilsētā jau pieejami

Ritma Gaidamoviča
Pilsētas uzņēmums SIA «Jelgavas ūdens filtri» turpina pērn iesākto – arī šogad pie uzņēmuma ēkas sienas Raiņa ielā 14 uzstādīts ūdens krāns, dodot iespēju bez maksas padzerties ikvienam garāmgājējam un arī viņu četrkājainajiem draugiem. «Pērnā gada pieredze apliecina, ka cilvēki labprāt izmanto šo iespēju, un mums patiešām nav žēl,» stāsta SIA «Jelgavas ūdens filtri» izpilddirektors Gunārs Davidčuks. Jāpiebilst, ka šīs dienas laikā ūdens padeve tiks atjaunota arī pilsētā pieejamajos brīvkrānos.

G.Davidčuks atzīst, ka sākumā cilvēki bija mazliet kautrīgi, bet pie labām lietām jau ātri pierod. «Pagājušā gada pieredze ir pozitīva gan mums, gan arī cilvēkiem. To apliecina tas, ka šopavasar jau ne viens vien interesējās, vai arī šogad šāda iespēja būs. Līdz ar aprīļa karstajām dienām jau atkal uzstādījām ūdens krānu pie uzņēmuma sienas un aicinām iedzīvotājus nekautrēties un ņemt ūdeni,» tā G.Davidčuks, atzīstot, ka šis projekts ir kā maza reklāma uzņēmumam un reizē labdarība. Viņš stāsta, ka ūdens krāns tāpat kā pērn garāmgājējiem būs pieejams līdz vēlam rudenim. «Pagājušajā vasarā no jūlija beigām līdz vēlam rudenim kopā pa šo krānu notecināti 4,5 kubikmetri ūdens,» piebilst uzņēmuma pārstāvis.

Jāpiebilst, ka iedzīvotājiem Jelgavā jau vairākus gadus pieejami trīs brīvkrāni – divi Jāņa Čakstes bulvārī un viens Lielās un Krišjāņa Barona ielas stūrī. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» norāda, ka brīvkrāniem ir veikta tehniskā apkope un šodien, 10. maijā, tie tiks ieslēgti. Jāpiebilst, ka pagājušā gada vasaras sezonā – no maija līdz oktobrim – visos trīs brīvkrānos tika notecināti 104 kubikmetri ūdens, kas ir gandrīz par 20 kubikmetriem vairāk nekā gadu iepriekš.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti