Meklēšanas forma

Apmācies -4 °C Lēns vējš, 3.7 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Bez maksas varēs nodot četras riepas

Anastasija Miteniece
SIA «Zemgales Eko» no 13. līdz 21. oktobrim rīko akciju «Dod riepām otru dzīvi!», kuras gaitā iedzīvotāji dalīto atkritumu savākšanas laukumā vienu reizi bez maksas varēs nodot četras vieglās automašīnas riepas.

«Tuvojas ziemas sezona, un drīzumā iedzīvotāji automašīnām mainīs riepas. Akcijas gaitā jelgavniekiem deviņas dienas piedāvāsim iespēju bez maksas vecās nolietotās vieglās automašīnas riepas nodot jebkurā no trim pilsētas dalīto atkritumu savākšanas laukumiem – Salnas ielā 20, Paula Lejiņa ielā 6 un Ganību ielā 84,» stāsta «Zemgales Eko» valdes loceklis Aleksejs Jankovskis, papildinot, ka akcija tiek īstenota sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu «Latvijas zaļais fonds», kas pieteicies pēc akcijas bez maksas savākt visas iedzīvotāju nodotās riepas. Uzņēmums parūpēsies, lai šie atkritumi tiktu pārstrādāti, un vēlāk no pārstrādātajām riepām taps bērnu un sporta laukumi, ceļa segums.

A.Jankovskis gan akcentē, ka akcijas laikā ar vienu automašīnu varēs atvest vienu riepu komplektu. Proti, iebraucot dalīto atkritumu savākšanas laukumā, tiks reģistrēts automašīnas numurs, tādējādi divreiz ar šo automašīnu atvest riepas nevarēs. «Arī tad, ja cilvēki atbrauks ar busiņu, kurā ir vairāki riepu komplekti, tiks pieņemtas tikai četras riepas,» tā viņš, skaidrojot, ka automašīnas numurs tiks reģistrēts kopējā sistēmā un par to būs informēti darbinieki visos trijos pilsētas dalīto atkritumu savākšanas laukumos.

Jāpiebilst, ka bezmaksas četru riepu nodošana būs iespējama tikai akcijas gaitā – no 13. līdz 21. oktobrim. Pārējā laikā riepas laukumā tiek pieņemtas par standarta cenu – 1,90 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, par vienu riepu.

Dalīto atkritumu savākšanas laukumi akcijas laikā strādās pēc ierastā darba laika: Salnas ielā 20 un Paula Lejiņa ielā 6 – no otrdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 19, savukārt Ganību ielā 84 – pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, no otrdienas līdz ceturtdienai no pulksten 8 līdz 17, bet sestdienās no pulksten 9 līdz 14.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti