Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Bez maksas palīdzēs sagatavoties naturalizācijas eksāmenam

www.jelgavasvestnesis.lv
Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina pieteikties bezmaksas kursiem, lai sagatavotos naturalizācijas eksāmenam. Apmācības notiks no 20. septembra līdz 22. novembrim.

«Apmācībām aicinām pieteikties tos jelgavniekus, kuru mērķis ir iegūt Latvijas Republikas pilsonību un kuri uzreiz pēc šīm apmācībām kārtos Pilsonības likumā noteiktās zināšanu pārbaudes. Programma paredzēta Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem vecumā no 25 līdz 60 gadiem,» norāda Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Lai veiksmīgi sagatavotos naturalizācijas eksāmenam, apmācību dalībnieki apgūs 48 kontaktstundu nodarbības, kuru gaitā paredzēts sagatavoties latviešu valodas prasmes pārbaudei, paplašināt zināšanas par Latvijas Republikas vēstures, Satversmes un valsts pārvaldes jautājumiem, iepazīties ar Pilsonības likumā noteikto zināšanu pārbaužu veikšanas kārtību un vērtēšanas sistēmu.

Nodarbības notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 17.30 līdz 20 – katra nodarbība ilgs divarpus stundas.

Pieteikties nodarbībām var pa tālruni 63005467 vai klātienē Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju iela 8. Pirmajā nodarbībā visiem pretendentiem būs jākārto latviešu valodas pamazināšanu tests, pēc kura rezultātiem tiks atlasīti 20 pretendenti, kuri turpinās apmācības.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru