Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Badmintona turnīrā – 44 vakances brīvprātīgajiem un gabaldarba tīkotājiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Pasaules reitinga badmintona turnīra «Yonex Latvia International 2016», kas Jelgavā notiks no 2. līdz 5. jūnijam, rīkotāji​ piedāvā vairākas vakances brīvprātīgajiem un īstermiņa gabaldarba tīkotājiem.

Turnīra organizatori informē, ka turnīra laikā būs nepieciešami 30 līnijtiesneši, četri sagaidītāji lidostā, trīs transporta vadītāji, divi cilvēki darbam sekretariātā, transporta koordinators, tiesnešu tribīņu administrators, videooperators, preses sekretārs un atbildīgais par badmintona bumbiņām. ««Yonex Latvia Internatinal» ir lieliska iespēja iegūt starptautisku pieredzi lielo pasākumu rīkošanā. Šī ir fantastika pieredze arī badmintona entuziastiem, jo ir iespējams klātienē vērot reģiona spēcīgāko badmintona spēlētāju sniegumu,» tā organizatori, piebilstot, ka darbu ir daudz, tādēļ katram ieinteresētajam kāds darbiņš noteikti atradīsies, un turnīra rīkotāji priecāsies par ikkatru palīdzīgo roku.

Pirmdien, 30. maijā, pulksten 17.30 LLU Sporta centrā Jelgavā tiks rīkota projektā iesaistīto cilvēku sapulce. Tajā, piemēram, potenciālajiem līnijtiesnešiem būs iespēja klātienē iepazīties ar badmintona spēli, tās niansēm, kā arī to, kā notiks tiesāšana.

Papildinformāciju var gūt, rakstot pa e-pastu yli@badminton.lv vai zvanot pa tālruni 26624466.

Foto: www.massapequaobserver.com

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti