Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Vēja vēsma, 0.3 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 23. SeptembrisVārda dienu svin: Vanda, Veneranda, Venija

Atvadas no vasaras brīvlaika Pārlielupes bibliotēkā

Jana Bahmane
31. augustā Pārlielupes bibliotēkā notiks ģimenes diena «Atvadas no vasaras brīvlaika», aicinot interesentus no pulksten 12 līdz 15 piedalīties radošās aktivitātēs bibliotēkas telpās un pagalmā.

Pasākumu pulksten 12 atklās kokles skaņas – klātesošos priecēs koklētāja Solvita Grasmane, bet pēc tam tiks godināti fotokonkursa «Mans mīlulis» laureāti, kuru iesūtīto fotogrāfiju izstāde jūnijā un jūlijā bija apskatāma Pārlielupes bibliotēkā.

Savukārt dienas gaitā bibliotēkā un tās pagalmā notiks dažādas radošās darbnīcas – būs iespēja veidot ziedus origami tehnikā, mandalas ar spēka zīmēm un brīnumlodītēm, caur pasakām varēs izzināt ziedu burvību un izmēģināt savu veiksmi loterijā. «Arī pagājušās vasaras pēdējā dienā bibliotēkā cilvēkus pulcēja ģimenes diena. Vēlamies, lai šī kļūst par jauku vasaras brīvlaika noslēguma tradīciju,» stāsta Pārlielupes bibliotēkas vadītāja Aiga Volkova, papildinot, ka pērn pasākumā piedalījās daudz interesentu.

Aktivitātes vadīs gan bibliotēkas darbinieki, gan arī brīvprātīgie. Pārlielupes bibliotēkas ģimenes dienu aicināts apmeklēt ikviens interesents. Dalība pasākumā – bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru