Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 3 m/s no ZA
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Atjaunota laipa Mīlestības alejā

Anastasija Miteniece
Mīlestības alejas apkārtnē noslēgušies labiekārtošanas darbi – atjaunota alejas laipa, informē pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

«Pilsētsaimniecības» Apsaimniekošanas nodaļas vadītāja vietniece Žanna Barkovska norāda, ka laipa Mīlestības alejā uzstādīta pirms vairāk nekā 10 gadiem – šajā laikā tai vairākkārt mainīti nolietojušies elementi, savukārt šovasar konstatēts, ka konstrukcijai nepieciešami nopietnāki atjaunošanas darbi. «Gadu gaitā konstrukcija bija nolietojusies, tādēļ bija nepieciešams nomainīt teju visus sapuvušos elementus – gan dēļus, gan margas,» skaidro Ž.Barkovska. Atjaunošanas darbus veicis SIA «VDS».

Labiekārtošanas darbi Mīlestības alejā notika arī iepriekš. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka maijā pēc restaurācijas atpakaļ savā vietā Mīlestības alejā uzstādīts advokātam Kristapam Ludvigam Teičam veltītais kapa piemineklis – urna ar divām čūskām un liesmiņu. Restaurācijas procesā piemineklim tika veikta marmora tīrīšana, tas nedaudz pielabots un apstrādāts ar aizsargmateriālu. Tāpat postamenta akmeņi tika nomainīti pret jauniem un atjaunoti arī pieminekļa uzraksta burti. Vēl piemiņas vietā Mīlestības alejā tika iztaisnoti granīta stabiņi, kas atrodas ap pieminekli.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti