Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Aspazijas un Garozas ielā uzstāda pieturvietu nojumes

Anastasija Miteniece
Divās pilsētas vietās – Aspazijas ielas pieturvietā «Asteru iela» un Garozas ielas pieturvietā «Cukurfabrika» virzienā uz Āni – uzstādītas divas jaunas pieturvietu nojumes, informē pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

Šovasar Aspazijas ielas posmā no Draudzības ielas līdz Asteru ielai 192 kvadrātmetru platībā atjaunots ietves posms un šobrīd izbūvēta un uzstādīta arī jauna pieturvietas platforma. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Imants Auders norāda, ka ietve un pieturvieta Aspazijas ielā jau ilgstoši bijusi kritiskā stāvoklī – vecais asfaltsegums bija sadrupis un nelīdzens, bet pieturvietā bija nodrošināts tikai neliels soliņš un miskaste. Ar mērķi uzlabot satiksmes drošību tuvējo namu iedzīvotājiem, kā arī vecākiem, kuri dodas uz pirmsskolas izglītības iestādi «Pasaciņa», šobrīd šis ielas posms ir sakārtots.

Savukārt pieturvietas nojumes uzstādīšana Garozas ielas pieturvietā «Cukurfabrika», notika, atsaucoties iedzīvotāju aicinājumam. Tie norādīja, ka pieturvietas atrašanās vietā bieži vien nav iespējas patverties no lietus un vēja – šī iemesla dēļ arī šajā vietā tika nodrošināta jauna pieturvietas nojume.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja tā attēls

Pati pieturvieta "Asteru iela" bija jāpārvieto aptuveni 80-100 m tālāk Dambja ielas virzienā. Pašlaik tā ir bīstama gan iebraucot, gan izbraucot no māju pagalmiem īpaši kad pieturā ir apstājies autobuss.
Lietotāja Švimpāzijs attēls

Un tas noteikti ir tik sasodīti grūti pagaidīt 25 sekundes kamēr āmoplants aizbrauks un varēs parliecināties par kustības drošumu???

Pievienot komentāru

Saistītie raksti