Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Aspazijas ielā atjauno ietvi un pieturvietu

www.jelgavasvestnesis.lv
Aspazijas ielas posmā no Draudzības ielas līdz Asteru ielai tiek atjaunota ietve un vasaras gaitā tiks izbūvēta jauna pieturvietas platforma. Būvdarbu vietā var būt ierobežota satiksme.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Imants Auders norāda, ka ietve un pieturvieta Aspazijas ielā jau ilgstoši bijusi kritiskā stāvoklī – vecais asfaltsegums bija sadrupis un nelīdzens, kas radīja neērtības tuvējo namu iedzīvotājiem un vecākiem, kuri ar bērniem dodas uz tuvumā esošo pirmsskolas izglītības iestādi. Šobrīd Aspazijas ielas posmā no Draudzības ielas līdz Asteru ielai 192 kvadrātmetru platībā tiek atjaunots ietves posms, vecā asfaltbetona vietā ieklājot bruģi. Savukārt vasaras gaitā pieturvietā tiks uzstādīta arī platforma.

Jāpiebilst, ka darbu laikā iedzīvotāji aicināti izmantot ietvi pretējā ielas pusē, savukārt autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Jāpiebilst, ka Aspazijas ielas pietura aizvien ir pieejama, bet par vairākiem metriem pārcelta no būvdarbu norises vietas. 

Darbus paredzēts pabeigt līdz 15. jūlijam.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti