Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 16. FebruārisVārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta

Asfaltēs Atmodas ielas posmu līdz «Kāpēcīšiem»

Anastasija Miteniece
No trešdienas, 26. septembra, Atmodas ielas posmā no Ganību ielas līdz pirmsskolas izglītības iestādei «Kāpēcīši» notiks asfaltēšanas darbi. Būvdarbu laikā līdz 10. oktobrim pie pirmsskolas izglītības iestādes būs slēgta satiksme – autovadītāji aicināti izmantot apbraucamo ceļu.

«Atmodas ielas posms no Ganību ielas līdz pirmsskolas izglītības iestādei «Kāpēcīši» šobrīd ir ļoti noslogots – tas ir maršruts uz 2015. gadā uzbūvēto pašvaldības bērnudārzu, tādēļ satiksmes intensitāte šajā ielas posmā ir strauji pieaugusi. Asfaltbetona seguma izbūve Atmodas ielas posmā atrisinās ne vien ceļa uzturēšanas jautājumu, jo līdz šim bija jāveic gana sarežģīti regulāri grants seguma ceļa uzturēšanas darbi, bet arī uzlabos satiksmes drošību,» norāda pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs.

Jāpiebilst, ka darbu laikā Atmodas ielas posmā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem – Atmodas ielas posms no Ganību ielas līdz bērnudārzam «Kāpēcīši» tiks slēgts. Slēgto ceļa posmu autovadītāji varēs apbraukt pa Ganību ielu, Satiksmes ielu un Meiju ceļu. «Atmodas ielas posms no Ganību ielas līdz bērnudārzam tiks slēgts uz divām nedēļām – tā būvnieki varēs operatīvāk un kvalitatīvāk paveikt asfaltēšanas darbus,» skaidro M.Mielavs, papildinot, ka arī no apvedceļa varēs ērti piebraukt un, tāpat kā līdz šim, izmantot bērnudārza lielo stāvlaukumu. Nelielais grants seguma stāvlaukums gan uz laiku būs slēgts.

Būvdarbu līgumsumma ir 108 899,87 eiro. Darbus veiks SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»».

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja jo mjo attēls

pornogrāfija nevis rasējums .

Pievienot komentāru

Saistītie raksti