Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Viegls vējš, 3 m/s no ZA
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Aicina uz semināru par sabiedriskā labuma statusa iegūšanu

www.jelgavasvestnesis.lv
24. septembrī no pulksten 16 līdz 17 Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisināsies nevalstisko organizāciju pārstāvju seminārs «Kā iegūt sabiedriskā labuma statusu un tā priekšrocības?» Dalība pasākumā – bez maksas.

Sabiedriskā labuma darbība sniedz nozīmīgu ieguldījumu sabiedrībai – tā ir vērsta uz labdarību, cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzību, pilsoniskās sabiedrības attīstību, izglītības, zinātnes, kultūras un veselības veicināšanu un slimību profilaksi, sporta atbalstīšanu, vides aizsardzību, palīdzības sniegšanu katastrofu gadījumos un ārkārtas situācijās, sabiedrības, it īpaši trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu, sociālās labklājības celšanu.

Semināra gaitā sertificētas nodokļu konsultantes Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedres lektores auditores grāmatvedes un juristes Jadvigas Neilandes vadībā tiks pārrunātas tādas tēmas kā sabiedriskā labuma darbība, organizācijas un statusa piešķiršanas kārtība, ziedojumu veidi un izlietošana, nodokļu atvieglojumi juridiskām un fiziskām personām, kā arī sabiedriskā labuma organizācijas mantas un finanšu līdzekļu izlietošanas ierobežojumi. 

Pieteikties semināram var nosūtot vārdu, uzvārdu un nevalstiskās organizācijas nosaukumu uz e-pastu: snezana.zenovjeva@dome.jelgava.lv. Papildinformācija pieejama zvanot pa tālruni 63005496.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru