Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

18. novembrī pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts svētkos, 18. novembrī, pasažieri Jelgavas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas.

Lēmums, ka pasažieri visos Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos sabiedrisko transportu 18. novembrī varēs izmantot bez maksas, pilsētas domē pieņemts ar mērķi nodrošināt jelgavniekiem iespēju piedalīties Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svētku pasākumos.

Kā informē Jelgavas autobusu parkā, 18. novembrī svētku uguņošanas laikā no pulksten 19.30 līdz 20.30 tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pa Lielo ielu posmā no Akadēmijas ielas līdz Cukura ielai un pa Rīgas ielu posmā no Cukura ielas līdz Kalnciema ceļam. Līdz ar to svētku uguņošanas laikā Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos būs šādas izmaiņas:

• 1. maršrutā reiss «Viesturu stacija–Ozolnieki» ar atiešanas laiku pulksten 19.47 no Viesturu stacijas kursēs līdz autobusu pieturai «Mātera iela» uz Lielās ielas. Reiss «Ozolnieki–Centrs» pulksten 20.32 no Ozolniekiem nenotiks;

• 5. maršrutā nekursēs šādi reisi: no «Bērzu kapiem» pulksten 20 reiss «Bērzu kapi–Blukas» un no «Blukām» pulksten 20.35 reiss «Blukas–Banka». No «Blukām» reiss pulksten 19.25 tiks saīsināts un noslēgsies pieturā «Banka», bet reisā pulksten 19.56 no «Blukām» maršruta autobuss kursēs līdz autobusa pieturai «Banka», kur tas sagaidīs salūta noslēgumu un ar aptuveni 15 minūšu kavēšanos turpinās kursēt līdz «Bērzu kapiem», bet reiss pulksten 20.31 no «Bērzu kapiem» plānots ar aptuveni 15 minūšu kavēšanos;

• 9. maršrutā nekursēs šādi reisi: pulksten 19.27 reiss «Kastaņu iela–Āne» un pulksten 19.58 reiss «Āne–Kastaņu iela»;

• 14.a maršrutā reiss «Atpūta–RAF dzīvojamais masīvs» ar atiešanas laiku pulksten 19.15 no «Atpūtas» tiks saīsināts un kursēs līdz autobusu pieturai «Banka». Reisam «RAF dzīvojamais masīvs–Atpūta» ar atiešanas laiku pulksten 19.44 no autobusu pieturas «RAF dzīvojamais masīvs» netiks veikts reisa sākumposms līdz autobusu pieturai «LLU», reiss virzienā uz «Atpūtu» tiks uzsākts no autobusu pieturas «Centrs» pulksten 19.57;

• 15. maršrutā reiss «Cukurfabrika–6. vidusskola–Satiksmes ielas pasts» ar atiešanas laiku pulksten 19.35 no «Cukurfabrikas stacijas» tiks saīsināts un kursēs līdz autobusu pieturai «Ledus halle». Reisam «Satiksmes ielas pasts–Ozolpils» ar atiešanas laiku pulksten 20.02 no autobusu pieturas «Satiksmes ielas pasts» netiks veikts reisa sākumposms līdz autobusu pieturai «Garozas iela», reiss virzienā uz Ozolpili tiks uzsākts no autobusu pieturas «Valdeka» pulksten 20.14.

Savukārt mikroautobusu reisi maršrutā «Rīga–Jelgava» svētku uguņošanas laikā no pulksten 19.30 līdz 20.30 tiks novirzīti pa apvedceļiem.

Tāpat Jelgavas autobusu parks informē, ka 19. novembrī, kas ir brīvdiena, Jelgavas autobusu parka apkalpotie starppilsētu un pilsētas nozīmes sabiedriskā transporta pārvadājumi tiks veikti pēc svētdienas kustības saraksta.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti