Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Par mums

Laikraksts un portāls

No 2007. gada 24. maija Jelgavā ik ceturtdienu iznāk bezmaksas nedēļas laikraksts «Jelgavas Vēstnesis». Tas tiek piegādāts Jelgavas pilsētā reģistrētajās pastkastītēs.

«Jelgavas Vēstneša» izdevējs ir Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Zemgales INFO», tāpēc likumsakarīgi, ka oficiālos pašvaldības paziņojumus varat lasīt tieši šajā laikrakstā. Tomēr tas nenozīmē, ka laikraksts sniedz vienpusīgu informāciju, jo viens no redakcijas darbinieku galvenajiem uzdevumiem ir informēt par aktuālo, sekot līdzi dažādām ikdienas nebūšanām un stāstīt par iedzīvotāju tiesībām saņemt kvalitatīvus pakalpojumus.

Laikraksta koncepcija paredz aizstāvēt pilsoniskās vērtības un informēt par galvenajām norisēm mūsu pilsētas dzīvē no Jelgavas iedzīvotāja skatu punkta. Tāpat būtiski ir nodrošināt saikni starp iedzīvotājiem un pašvaldību, lai nepastarpināti informētu par svarīgāko pilsētā.

Laikraksta apjoms ir 8 lappuses, un tā iespiešanu atbilstoši iepirkuma konkursa rezultātiem nodrošina SIA «Poligrāfijas grupa Mūkusala». Piegādes pakalpojumu nodrošina SIA «RELLER».

«Jelgavas Vēstneša» tirāža ir 28 000 eksemplāru. Galvenā redaktore: Kristīne Langenfelde.

 

 

 

 

Portāla www.jelgavasvestnesis.lv lietošanas noteikumi.

Portālā publicētais saturs ir aizsargājams atbilstoši normatīvajiem aktiem. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā jāizmanto atsauce uz portālu www.jelgavasvestnesis.lv.

Portāla lietotāji ir atbildīgi par sava radītā satura – komentāru ierakstu – legālo izcelsmi un citu personu autortiesību ievērošanu. Portāla redakcijai bez iepriekšēja brīdinājuma ir tiesības dzēst tādu lietotāju komentārus, kas ir:

  • ar likumu aizliegti vai par ko likumā ir paredzēta atbildība (piemēram, reāli draudi),
  • neētiski un rupji,
  • cilvēka godu un cieņu aizskaroši, tostarp apmelojoši, neslavu ceļoši,
  • rasu un naidu veicinoši, zaimojoši,
  • reklāmu saturoši.

Kolektīvs

Adrese

ZEMGALES 
INFO BIROJS

Katoļu iela 2B, 3. stāvs,
Jelgava 

Kontakti

tālrunis: 63048800
Fakss: 63048800
Redakcijas tālrunis: 63048801
birojs@info.jelgava.lvdraugiem
 

Sazinies ar mums