Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 16. FebruārisVārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta

Zviedrija kopā ar Latviju grib rīkot 2026. gada ziemas olimpiskās spēles

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā parakstīts sadarbības memorands par Latvijas un Zviedrijas kopīgu ieceri organizēt 2026. gada ziemas olimpiskās spēles abās valstīs, paredzot, ka bobsleja, skeletona un kamaniņu sacensības tiks rīkotas Siguldā, informē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

Stokholmas 2026. gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanas komiteja izteikusi Latvijai piedāvājumu olimpiskās sacensības bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā rīkot bobsleja un kamaniņu trasē «Sigulda», jo Zviedrijā nav piemērotas sporta bāzes šo sacensību organizēšanai.

Līdz šā gada 15. septembrim Siguldas trasē paredzēts veikt priekšizpēti par iespēju to pielāgot ziemas olimpisko spēļu bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta sacensību rīkošanai un provizoriskajām darbu izmaksām. Ja pēc veiktās priekšizpētes tiks secināts, ka trasi «Sigulda» ir iespējams pielāgot olimpisko spēļu norisei, un izmaksas būs samērīgas, līdz 2019. gada 31. martam valdībā tiks iesniegts jau konkrēts pasākumu plāns, kas būtu īstenojams līdz 2026. gadam.

Foto: LOK

Viedokļi

Pievienot komentāru