Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 7.4 m/s no DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

VUGD organizē konferenci par ugunsdrošību

www.jelgavasvestnesis.lv
Lai informētu iedzīvotājus par ugunsdrošības nozīmīgumu mājokļos, biežākajām problēmsituācijām un to risinājumiem, 31. oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) organizē konferenci par ugunsdrošību «Kā veidot drošu mājokli?». Konference norisināsies Rīgas Stradiņa Universitātē, Dzirciema ielā 16, no pulksten 10 līdz 15.30, taču ikviens to varēs vērot arī tiešsaistē dienesta mājaslapā www.vugd.gov.lv, informē VUGD pārstāve Inta Palkavniece.

Konferencē VUGD skaidros valsts politiku ugunsdrošības jomā, kā arī akcentēs būtiskāko, kas jāievēro dzīvojamās mājās. Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji informēs par drošuma prasībām ugunsdzēsības aparātiem, dūmu detektoriem un gāzes baloniem, bet Latvijas Apdrošinātāju asociācija informēs par apdrošināšanas lomu dzīvojamo māju ugunsdrošības veicināšanā. Savukārt pārstāvji no Ikšķiles novada un SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» dalīsies ar savu pieredzi ugunsdrošības pasākumu īstenošanā. Tikmēr praktiskos risinājumus ugunsdrošības stāvokļa uzlabošanai mājokļos ieskicēs Latvijas Ugunsdrošības asociācijas pārstāvis.

«Kādam ugunsdrošības prasību īstenošana un ievērošana mājoklī var likties kā papildu slogs vai apgrūtinājums, kas nepieciešams tikai VUGD, bet tā nebūt nav! Ugunsdrošība ir būtiska ikvienam sabiedrības loceklim, jo, savlaicīgi neveicot nepieciešamos pasākumus, lai mājokli padarītu ugunsdrošu, cilvēks sevi pakļauj ugunsnelaimes riskam, kad īsā laikā var tikt ne tikai zaudēta mājokļa iedzīve, bet nereti arī cilvēka veselība un dzīvība. Tāpēc šoruden VUGD organizē konferenci, kurā tiks runāts, diskutēts un analizēts plašs jautājumu loks saistībā ar mājokļu ugunsdrošību,» skaidro VUGD priekšnieka vietnieks pulkvežleitnants Mārtiņš Baltmanis.

KONFERENCES PROGRAMMA

PIETEIKŠANĀS KONFERENCES APMEKLĒJUMAM KLĀTIENĒ

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti