Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Mērens vējš, 6 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 23. NovembrisVārda dienu svin: Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Valsts policija prezentē jaunos formastērpus

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts policija turpina vizuālās identitātes maiņu, ar mērķi kļūt modernākiem un pamanāmākiem. Šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā prezentēts jaunais Valsts policijas formas tērps – mūsdienīgs un vizuāli atšķirīgs no tā, kāds bijis līdz šim.

Valsts policija informē, ka policijas formas tērpu jaunā dizaina autors ir modes mākslinieks Bruno Birmanis, kurš ir arī autors Latvijas Olimpiskās komandas tērpu koncepcijai.

Jaunā Valsts policijas formas tērpa dizaina izstrādē, tāpat kā jaunā policijas transporta trafarējuma izstrādē, domāts par tā sasaisti ar patriotiskām vērtībām un tradīcijām – jaunā identitāte un formas tērpu dizains veidots atbilstoši mūsdienīgai Valsts policijai, kas attīstās līdzi laikam, ir profesionāla, patriotiska, stipra, balstīta pieredzē un tradīcijās.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka jūnijā Hercoga Jēkaba laukumā jelgavniekiem tika prezentēta Valsts policijas operatīvā transporta jaunais trafarējums, kuru izstrādāja Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Valsts policija norāda, ka automašīnas ar jauno dizainu jau ir redzams ikdienā ielās.

Foto: publicitātes foto

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti