Meklēšanas forma

Neliels lietus 21 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 21. JūlijsVārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Rīko bezmaksas psiholoģiskā atbalsta nometni līdzatkarīgajiem

www.jelgavasvestnesis.lv
SIA «Latvian Holidays» aicina atkarīgo personu ģimenes locekļus no 17. līdz 19. maijam piedalīties bezmaksas psiholoģiskā atbalsta nometnē.

Nometnes organizatoru pārstāvis Roberts Griskevičs informē, ka nometnes dalībniekus gaida intensīvas nodarbības trīs dienu garumā, kuru laikā notiks lekcijas un darbs grupā. Programmas ietvaros dalībnieki saņems profesionālu psiholoģisko atbalstu, varēs padziļināt savu izpratni par atkarību un līdzatkarību, vairot spējas apzināties savas jūtas, sasniegt mērķus un atjaunot personības resursus.

Ar līdzatkarīgajiem strādās pieredzējuši speciālisti – sertificēta mediatore, psiholoģe Iveta Krūmiņa un sertificēta psihoterapijas speciāliste, supervizore Benita Griškeviča. Dienas laikā dalībniekiem būs iespēja fiziski izkustēties un izmēģināt savus spēkus radošajās darbnīcās.

Nometne notiks Talsu novada viesu mājā «Rezidence Kurzeme», kur pie dabas, tālu no pilsētas kņadas, būs iespēja ieklausīties sevī, tikt uzklausītam un atspirgt. Visiem nometnes dalībniekiem tiek nodrošināta bezmaksas izmitināšana, uzturs, kā arī transports no Rīgas līdz viesu mājai un atpakaļ.

Par nometnes dalībnieku var kļūt ikviens pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, kurš ir līdzatkarīgs, vai atrodas šajā riska grupā, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

Pieteikties un iegūt sīkāku informāciju par nometni var, zvanot Ivetai Krūmiņai pa tālruni 28275992 vai rakstot pa e-pasts konsultanti.psihologi@gmail.com.

Foto: konsultacijas.nlp.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru