Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -3 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Pirmdiena, 2019. gada 21. JanvārisVārda dienu svin: Agnese, Agnija, Agne

Prezidents aicina Jāni Bordānu veidot valdību

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzaicinajis Jaunās konservatīvās partijas Ministru prezidenta amata kandidātu Jāni Bordānu sastādīt valdību, informē portāls www.lvportāls.lv.

Ņemot vērā jau mēnesi notikušās 13. Saeimā ievēlēto partiju konsultācijas par valdības veidošanu, Valsts prezidents sagaida no J.Bordāna izlēmīgu un atbildīgu rīcību, lai panāktu vienošanos par nākamās koalīcijas aprisēm un Saeimas vairākuma atbalstu, iespējamo valdības sastāvu, saskaņojot ar Valsts prezidentu iespējamos ārlietu un aizsardzības ministru kandidātus, un prioritāri veicamajiem darbiem.

Ja līdz 21. novembrim (ieskaitot) netiks panākta vienošanās par iepriekšminētajiem jautājumiem, Valsts prezidents atsauks 2018. gada 7. novembra rīkojumu «Par Ministru kabinetu» un aicinās citu Ministru prezidenta kandidātu veidot valdību.

Valsts prezidents jau iepriekš norādījis, ka no jaunās valdības sagaida gatavību turpināt stiprināt mūsu valsts un finanšu sistēmas drošību un veidot sabalansētu valsts budžetu.

Vienlīdz būtiski ir nodrošināt jau īstenoto reformu nepārtrauktību un pēctecību, stiprināt mediju neatkarību Latvijā un stiprināt tiesiskumu, tai skaitā pilnveidot noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas mehānismus.

Foto: konservativie.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti