Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 16. FebruārisVārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta

Pāvests Francisks ierodas vizītē Latvijā

www.jelgavasvestnesis.lv
Atsaucoties Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Latvijas Romas katoļu Baznīcas ielūgumu, šorīt, 24. septembrī, pastorālajā vizītē Latvijā ieradies pāvests Francisks – Rīgas lidostā viņu sagaidīja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Latvijas katoļu arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs un citas personas. Līdz ar pāvesta ierašanos, šodien valstī noteikta oficiāla brīvdiena.

Vizīti Latvijā pāvests Francisks sāka ar tikšanos ar valsts prezidentu R.Vējoni, savukārt vēlāk paredzēts, ka pāvests apmeklēs ekumēnisko dievkalpojumu Rīgas Doma baznīcā, kur uzrunās klātesošos. Pulksten 11.40 pāvests Francisks dosies uz Svētā Jēkaba katedrāli maršrutā Rīgas Doms – Jēkaba iela – Klostera iela. Savukārt pēcpusdienā pāvests celebrēs Svēto Misi Aglonas bazilikā, norāda Valsts prezidenta kancelejā.

Jāatgādina, ka līdz ar pāvesta ierašanos, 24. septembrī valstī noteikta brīvdiena. Šajā dienā iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes kustības izmaiņām un mainītu darba laiku dažādās valsts un pilsētas iestādēs. Jāpiebilst, ka pilsētas sabiedriskais transports Jelgavā šodien kursē pēc svētdienas kustības saraksta, savukārt starppilsētu nozīmes maršrutu reisi, kurus apkalpo SIA «Jelgavas autobusu parks»  – pēc brīvdienu kustības saraksta. Tāpat šodien pilsētā nestrādā tehniskās apskates stacija Aviācijas ielā un ir atvērta viena pasta nodaļa pilsētā – «RAF» centrā. 
 
Jāpiebilst, ka pāvesta Franciska vizīte Baltijas valstīs norisinās no 22. līdz 25. septembrim – sestdien un svētdien pāvests jau viesojies Lietuvā, bet jau otrdien dosies uz Igauniju.

Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti