Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 5 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

«Latvijas Pasta» mobilajā lietotnē tagad var pārvirzīt reģistrētu sūtījumu uz citu adresi

www.jelgavasvestnesis.lv
Nodrošinot pieejamāku pasta pakalpojumu servisu, «Latvijas Pasts» piedāvā reģistrētu – ierakstītu vai apdrošinātu – pasta sūtījumu pārvirzīšanu uz citu adresi, izmantojot «Latvijas Pasta» mobilo lietotni.

Izmantojot šo pakalpojumu, klienti – gan fiziskas, gan juridiskas personas – varēs no savas mobilās viedierīces pārvirzīt jebkuru reģistrētu pasta sūtījumu uz citu izvēlētu sūtījuma saņemšanas vietu Latvijas teritorijā, mainot sākotnējo piegādes adresi, kas norādīta uz sūtījuma. Attālinātā veidā pārvirzīt sūtījumu būs iespējams uz ikvienu «Latvijas Pasta» nodaļu visā valsts teritorijā, uz citu saņemšanas adresi – piemēram, biroja atrašanās vietu – vai uz kādu no 50 degvielas uzpildes stacijām «Circle-K», ar kuru «Latvijas Pastam» noslēgts līgums par sūtījumu izsniegšanu.

«Ņemot vērā starptautiskās pasta sūtījumu loģistikas komplicētību, sūtījumu pārvirzīšana uzskatāma par ļoti izaicinošu projektu, taču zinām, ka tas ir ļoti nepieciešams un noderīgs mūsu klientiem. Būtisks tā aspekts ir ne tikai sūtījuma pārvirzīšana, bet arī iespēja vienlaikus izvēlēties ērtāko piegādes veidu. Pasūtot preces ārvalstu interneta veikalos, bieži nav zināms, kā tieši sūtījums tiks piegādāts – uz pasta nodaļu, uz dzīvesvietu ar kurjeru vai uz pastkastīti. Līdz ar mūsu jauno pakalpojumu klients pats diktēs piegādes veidu – pārvirzot sūtījumu uz sev vēlamo saņemšanas adresi mājās vai birojā, sūtījumu atvedīs kurjers, bet, izvēloties konkrētu pasta nodaļu vai degvielas uzpildes staciju, klients jau zinās, ka sūtījums viņu gaidīs tieši tur,» uzsver «Latvijas Pasta» valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Jaunais «Latvijas Pasta» mobilās lietotnes risinājums ļaus klientam ātri un ērti pārvirzīt sev adresētu pasta sūtījumu uz citu adresi Latvijas Republikas teritorijā bez iesnieguma noformēšanas un iesniegšanas pasta nodaļā. Pārvirzīšanas pakalpojuma saņemšanai klientam jāizmanto «Latvijas Pasta» mobilās lietotnes funkcija «Pārvirzīt sūtījumu», norādot precīzu un funkcionējošu sava mobilā tālruņa numuru un reģistrētā pasta sūtījuma numuru – to veido 13 zīmju kods ar diviem burtiem sākumā un beigās un deviņiem cipariem, piemēram, AB123456789CD.

Apmaksāt pārvirzīšanas pakalpojumu no savas internetbankas iespējams turpat, mobilajā lietotnē. Veicinot iepazīšanos ar jauno pakalpojumu, «Latvijas Pasts» pirmos 1500 reģistrētos sūtījumus, ko klienti vēlēsies saņemt citā adresē, pārvirzīs bez maksas.

Sīkāka informācija par reģistrēto sūtījumu pārvirzīšanas pakalpojumu «Latvijas Pasta» mobilajā lietotnē pieejama ŠEIT.  Bet «Latvijas Pasta» mobilo lietotni iespējams lejuplādēt ŠEIT.

Foto: «Latvijas Pasts»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti