Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. MartsVārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Izsaka pateicību ģimenei draudzīgiem komersantiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien Labklājības ministrija sveica 38 uzņēmumus, kuriem piešķirts Ģimenei draudzīga komersanta statuss. «Interese par Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu arvien palielinās un varam runāt par lielāku sociālo atbildību. Lai gan dažkārt darba devējam var šķist, ka laulība un bērni varētu traucēt darba kvalitātei, tieši ģimene ir katras stabilas, veselīgas sabiedrības pamats. Komersanti apzinās, ka laimīgs un apmierināts darbinieks, spēj sniegt lielāku pienesumu uzņēmumam,» svinīgajā pasākumā uzsvēra labklājības ministrs Jānis Reirs.

Labklājības ministrija piešķir Ģimenei draudzīga komersanta ar mērķi popularizēt ģimenei draudzīga uzņēmuma ideju un piesaistīt arvien jaunus uzņēmumus. Kopš 2011. gada uzņēmumi tiek apzināti sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā iekļaujot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā. Viens no kritērijiem statusa piešķiršanai ir uzņēmuma orientācija uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu, piemēram, nodrošinot attālinātā darba iespējas, elastīgu darba laiku. Tāpat vērtē arī nodarbināto veselības aizsardzību darbavietā, uz klientu orientētu pakalpojumu sniegšanu, atbalsta nodrošināšanu bērniem un ģimenēm veltītiem pasākumiem, iesaistīšanos labdarībā. Tiek ņemta vērā arī uzņēmuma telpu un aprīkojuma atbilstību bērna vajadzībām.

Šodien sveiktie uzņēmumi, kas ieguvuši Ģimenei draudzīga komersanta statusu, saņēma īpašu apliecību, kā arī uz gadu ieguva tiesības Ģimenei draudzīga komersanta logo izmantot savā uzņēmumā, interneta vietnē, plašsaziņas līdzekļos un darba sludinājumos.

Šogad Ģimenei draudzīga komersanta statusu saņēma SIA «Latvijas Mobilais Telefons», AS «Latvenergo», Rīgas Tehniskā universitāte, SIA «GRIFS AG», SIA «CEMEX», SIA ««Ventspils nafta» termināls», SIA «RIMI Latvia», AS «SEB banka», AS «Swedbank», Pašvaldības SIA «Ventspils reiss», AS «4Finance», SIA »LSC», VAS «Starptautiskā lidosta «Rīga»», AAS «Balta», AS «Sadales tīkls», VAS «Latvijas Dzelzceļš», SIA «Coca-Cola HBC Latvia», AS «Baltic International Bank», SIA «Liepājas Enerģija», SIA «Maxima Latvija», AS «Rīgas Siltums», SIA «Liepājas RAS», SIA «Vidzemes slimnīca», SIA «LDz Cargo», SIA «Roche Latvija», SIA «AE Partner», SIA «Tele2», Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Valsts SIA «Latvijas Televīzija», AS «Siguldas Būvmeistars», AS «Augstsprieguma tīkls», Pašvaldību uzņēmums SIA «ZAAO», ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, SIA «LDz ritošā sastāva serviss», VAS «Latvijas Jūras administrācija», SIA «Wunder Latvia», SIA «FN-Serviss» un SIA «DHL Latvia».

Foto: asociacijagimene.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru