Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Iedzīvotājiem ir iespēja klātienē un pa tālruni uzdot jautājumus par pašvaldību reformu

www.jelgavasvestnesis.lv
Turpinot Latvijas politiskajā vēsturē apjomīgāko sabiedrisko apspriešanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce sāk rīkot tikšanās ar Latvijas iedzīvotājiem ar mērķi skaidrot administratīvi teritoriālo reformu. Tāpat iedzīvotājiem ir iespēja aktuālos jautājumus par reformu uzdot Reformas zvanu centrā pa tālruni vai e-pastu.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) norāda, ka iedzīvotāji šajās tikšanās reizēs aicināti piedalīties diskusijā un uzdot jautājumus ministram klātienē, tādējādi noskaidrojot būtiskāko gan par pieejamajiem pakalpojumiem, gan arī par teritorijas attīstības perspektīvām. Tikšanās par administratīvi teritoriālo reformu ar iedzīvotājiem ilgs līdz pat nākamā gada maijam. Jāpiebilst, ka reģionālo vizīšu grafiks vēl tiek veidots, saskaņojot to ar pašvaldībām, un tas pakāpeniski tiks publicēts ministrijas mājaslapas sadaļā «Administratīvi teritoriālā reforma». Tuvākā tikšanās plānota 15. augustā Jaunpilī.

Tāpat iedzīvotājiem ir iespēja uzdot savus jautājumus Reformas zvanu centrā pa tālruni 68806999 vai iesūtīt tos elektroniski pa e-pastu reforma@varam.gov.lv.

Sabiedrības informēšanas pasākumus VARAM īsteno saskaņā ar Saeimas lēmumu un Ministru kabineta doto uzdevumu.

Foto: medistim.com

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti