Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

KONKURSS: Laimē biļetes uz Valmieras drāmas teātra viesizrādi!

www.jelgavasvestnesis.lv
«Izrādes centrā ir divas māsas, kuras apmetušās savā vasaras mājā vientulīgas salas krastā pie Atlantijas okeāna. Taču šī vasara ir citādāka. Varbūt mūža nogale nav tikai vecums, kas neizbēgami piemeklēs mūs visus, bet kāda vieta kā neizbēgama vientulība, kas ilgojas vēl pēdējo reizi ieraudzīt vaļus,» sacīts Valmieras drāmas teātra izrādes «Augusta vaļi» aprakstā. Iestudējums Jelgavas kultūras namā būs skatāms 20. martā pulksten 19. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz koncertu.

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkurss: «Augusta vaļi» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 12. marta pulksten 14 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs – sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar konkursa dalībniekiem, kuri laimēs biļetes).

Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

 

Jautājumi

1. «Augusta vaļi» ir salīdzinoši jauna izrāde Valmieras teātra repertuārā. Kad šis iestudējums piedzīvoja pirmizrādi?

a) 2018. gada 15. maijā,
b) 2018. gada 15. jūnijā,
c) 2018. gada 15. augustā.

2. Izrādē piedalās arī aktrise no kāda cita Latvijas teātra. Kuru teātri šī aktrise pārstāv?

a) Latvijas Nacionālo teātri,
2) Dailes teātri,
3) Daugavpils teātri.

3. Iestudējuma scenogrāfs Valters Kristbergs veidojis scenogrāfiju vairākām Valmieras drāmas teātra izrādēm. Kāds ir iepriekšējās LMT Mansardā iestudētās izrādes ar V.Kristberga scenogrāfiju nosaukums?

a) «Pārpratums»,
b) «Staburaga bērni»,
c) «80 dienās apkārt zemeslodei».

Foto: publicitātes​

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti