Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sarunu pēcpusdienā runās par depresiju

www.jelgavasvetnesis.lv
Turpinot tematu par globālu mūsdienu problēmu – depresiju –, ko caur mākslas darbiem aktualizē Jelgavas kultūras namā apskatāmā izstāde «Slepenais dubultnieks», 23. martā pulksten 14 kultūras nama Konferenču zālē notiks sarunu pēcpusdiena «Kas ir depresija?». Klātesošos uzrunās psiholoģes Santa Ozoliņa un Zane Avotiņa.

«Slepenais dubultnieks ir metaforisks apzīmējums depresijai – globālai mūsdienu problēmai, kas bieži vien tiek stereotipizēta un nepietiekami nopietni uztverta. Šai problēmai veltīta mākslas darbu izstāde līdz 28. martam apskatāma kultūras nama 1. stāva galerijā. Darbu, kas iemieso mākslinieku pieredzētās depresijas vai krīzes situācijas, kā arī raksturo sajūtas, kādas mākslinieki izjutuši, būdami līdzās cilvēkiem ar depresiju, autori ir Džemma Skulme, Aleksejs Naumovs, Māra Dundure, Linda Freiberga, Līga Jaunzeme, Vita Lukstiņa, Baiba Rēdere, Kristīne Rubene, Gundega Strautmane, Vaiva Šmite, Dainis Rūdolfs Šmits, Sanda Undzēna, Taja Bell, Kaja Hīemā, Svens Ēriks Stambergs, Ains Vares, Č.D.Kellijs un M.Lazdiņa.

Par depresiju no veselības aprūpes speciālistu viedokļa interesenti vairāk aicināti uzzināt sarunu pēcpusdienā, ko vadīs psiholoģes Santa Ozoliņa un Zane Avotiņa. Pasākumu bez maksas var apmeklēt ikviens interesents.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru