Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

«X Faktora» atlase Jelgavā notiks 9. maijā

Anastasija Miteniece
Maijā sešās Latvijas pilsētās tiks aizvadītas muzikālā televīzijas šova «X Faktors» atlases – Jelgavā uzklausīt un izvērtēt muzikālos talantus žūrija ieradīsies 9. maijā pulksten 15. Atlase notiks Zemgales Olimpiskajā centrā.

Atlasēs potenciālos dalībniekus vērtēs «X Faktora» producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, projekta muzikālā producente Maija Sējāne un mūziķis šova vadītājs Markus Riva. Kā norāda šova organizatori, šajā šova sezonā, tāpat kā pērn, sākotnēji tiks aizvadītas reģionālās atlases, savukārt tie atlases dalībnieki, kuri spēs ieinteresēt žūriju, tiks aicināti uz tālāko atlasi uz «X Faktora» lielās skatuves. Tālāko atlases posmu skaits būs atkarīgs no dalībnieku skaita. Ar pretendentiem, kuri reģionālajās atlasēs saņems ceļazīmi uz nākamo kārtu, organizatori sazināsies personīgi.  

«Mēs dzīvē nekad nezinām, kura var kļūt par mūsu lielo iespēju. Iespējams, tieši «X Faktors» varētu būt tas pagrieziena punkts, kas var izmainīt dzīvi. Dalība šovā var būt pirmais solis, lai nodarbotos ar to, kas patiešām patīk – būt uz skatuves un dziedāt. Ja tu paliksi sēžot un domājot, kā būtu, ja būtu, nekas nenotiks,» potenciālos dalībniekus iedrošina M.Riva. Pieteikt savu dalību «X Faktorā» var ikviens dziedošais talants – gan mūziķis ar pieredzi, gan tas, kurš nekad nav kāpis uz lielās skatuves.  

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka pieteikties šovam var mājaslapā www.XFaktors.lv. Pieteikumi tiek pieņemti trīs kategorijās: vecuma grupā no 16 līdz 25 gadiem, vecuma grupā virs 25 gadiem, kā arī vokālo grupu kategorijā.  

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti