Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.1 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

«X faktora» atlase Jelgavā – jau 7. maijā

www.jelgavasvestnesis.lv
Šoruden televīzijā startēs muzikālā šova «X faktors» 3. sezona, un jau maijā sāksies dalībnieku reģionālā atlase – Jelgavā atlases kārta notiks 7. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā. «Atlasēs gaidīsim katru, kurš reiz ir sapņojis par mūziķa karjeru un nu ir gatavs piepildīt savu sapni profesionālu mentoru un pedagogu pavadībā,» norāda šova producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre.

Organizatori uzsver, ka šī «X faktora» sezona pārsteigs ar jaunumiem, kas šova dalībniekiem pavērs vēl lielākas iespējas, tomēr atgādina, ka šovs nozīmē gan fiziski, gan emocionāli smagu darbu – ilgas mēģinājumu stundas, uzdrošināšanos, spēju izkāpt no savas komforta zonas un virkni citu lietu, kam ir jābūt gatavam ceļā uz uzvaru.

Lai atrastu talantus, kuriem tiks sniegta iespēja pieredzējušu profesionāļu vadībā attīstīt savas prasmes, iegūt klausītāju atzinību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai, izsludināta «X faktora» 3. sezonas atlase, kurai interesenti var pieteikties kādā no trīs kategorijām: «16–25», «25+» un «Vokālās grupas».

Pirmā atlases kārta norisināsies maijā sešās Latvijas pilsētās: 7. maijā – Jelgavā, 8. maijā – Rēzeknē, 9. maijā – Jēkabpilī, 10. maijā – Talsos, 11. maijā – Valmierā. Rīgā atlase notiks 12. maijā.

Šova 3. sezonu vadīs Markus Riva un, tāpat kā iepriekš, dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija – Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējāns.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti