Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Vakars vijoles un ērģeļu pavadījumā

www.jelgavasvestnesis.lv
Šajā nedēļas nogalē, 11. augustā pulksten 18, Jelgavas Svētās Annas baznīcā notiks koncerts «Mūzika vijolei un ērģelēm», kurā muzicēs vijolnieks Jāzeps Jermolovs un ērģelniece Ilze Barlo. Koncertā skanēs Johana Sebastiana Baha, Georga Frīdriha Hendeļa, Džordža Gēršvina, kā arī latviešu komponistu Jēkaba Mediņa un Aivara Kalēja skaņdarbi.

Vijolnieks J.Jermolovs 2016. gadā ieguvis bakalaura grādu Hamburgas mūzikas un teātra augstskolā Vācijā un pašlaik turpina studijas maģistrantūrā. Viņš ir vairāku starptautisku konkursu laureāts, kā arī koncertējis Somijā, Francijā, Vācijā un Itālijā. J.Jermolovs regulāri uzstājas dažādos festivālos, kameransambļu sastāvos un simfonisko orķestru koncertos. Kopš 2017. gada spēlē arī Hamburgas kameroperas uzvedumos.

Savukārt ērģelniece I.Barlo ir Slokas evaņģēliski luteriskās draudzes ērģelniece, viena no Rīgas Doma koncertērģelniecēm. Mūziķe ir beigusi Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrantūru, Tālivalža Dekšņa klasi. Studiju laikā, kā arī pēc maģistrantūras zināšanas papildinājusi Štutgartes mūzikas un mākslas augstskolā, kā arī meistarklasēs pie pazīstamiem Eiropas ērģelniekiem.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru