Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

«Skatītāji novērtēja, cik lielu darbu esam ieguldījuši»

Ritma Gaidamoviča
Trešdienas vakarā Jelgavas kultūras namā izskanēja koncerts «Pūpoliņi un zvirbulīši», kurā meiteņu koris «Spīgo» uzstājās kopā ar Daumantu Kalniņu un maestro Raimondu Paulu. «Esam pozitīvā ziņā iztukšoti, izliekot sevi no visas sirds, un tai pašā laikā guvuši milzīgu emociju lādiņu. Manuprāt, koncerts izdevās ļoti labs, un skatītāji novērtēja mūsu ieguldīto darbu. Viņi vienmēr jūt, vai tas ir «salipināts» pēdējā brīdī vai tomēr izjusts, izlolots un pa īstam. Šo programmu gatavojām ilgi,» pēc koncerta atzina «Spīgo» mākslinieciskā vadītāja Līga Celma-Kursiete.

Kora diriģente atzīst, ka šis ir bijis vēl viens veiksmīgi īstenots projekts, no kura gandarījumu guvuši visi. «Daumants Kalniņš pēc koncerta atzina, ka šajā vakarā esam radījuši muzikālu brīnumu, jo vairākos numuros izdevās ļoti veiksmīga dzīvā muzicēšana, ķerot mirkļa burvību,» tā diriģente, piebilstot, ka maestro un D.Kalniņš ar šo koncertprogrammu šobrīd devušies koncerttūrē pa Latviju un, iespējams, kādā no koncertiem viņiem varētu pievienoties arī «Spīgo» meitenes.  

Koncertprogrammas pamatu veidoja skaņdarbi no R.Paula un Ineses Zanderes jaunā cikla «Putnu dziesmas», ko maestro sarakstījis D.Kalniņam, kuras viņš izpildīja kopā ar Jelgavas «Spīgo» meitenēm. Līdztekus jaundarbiem koncertā skanēja cikla «Vītola stabules dziesmas» skaņdarbi ar Viļa Plūdoņa tekstu, dziesmas no meiteņu kora «Spīgo» un R.Paula kopīgi izdotā albuma «Ja man saule roku dotu», kā arī mūziku no D.Kalniņa repertuāra. Jāpiebilst, ka šī ir kora un maestro ceturtā sadarbība.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja absolvente attēls

Koncerts-īsts baudījums!
Lietotāja skolniece attēls

Man aŗī patika un meitenes bija tik skaistas.
Lietotāja ome attēls

Ļoti, ļoti patika! Paldies!
Lietotāja es attēls

Brīnišķīgs koncerts!
Lietotāja absolvente attēls

Meitenes un Līga !Izcils koncerts!Paldies!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti