Meklēšanas forma

Apmācies -4 °C Lēns vējš, 3.7 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Pašmāju grupa «Darrva» izdevusi otro mūzikas albumu

www.jelgavasvestnesis.lv
Rokgrupa «Darrva» klausītājiem nodevusi savu otro mūzikas albumu ar nosaukumu «Laika rats», kurā iezīmējas gadalaiku tematika.

Albums apkopo divpadsmit oriģināldziesmas, kas tapušas 2015. un 2016. gadā. Kompozīcijas veltītas gadalaikiem, piemēram, pavasari raksturo dziesmas «Atkusnis», «Rīts» un «Ugunsvara», vasaru – «Pekles vārti», «Vētra», «Zem pagānu saules», rudeni atspoguļo dziesmas «Būtība», «Noriets» un «Gājputni», bet ziema iezīmējas skaņdarbos «Mēness zīme», «Ziema» un «Vilku Aplis». «Trīspadsmitā – apslēptā – dziesma ar nosaukumu «Pavēle pazemot» ir Jelgavas grupas «Huskvarn» dziesmas kaverversija,» stāsta grupas «Darrva» pārstāvis Slaviks (Vjačeslavs) Murugovs.

Albuma nosaukums sasaucas ar tēlnieka Kārļa Īles iecerēto skulpturālo vides objektu «Laika rats», ko plānots veidot skvērā starp Jāņa Asara un Lielo ielu. «Albuma nosaukums tapa jau pirms kāda laika, un mums ir liels pārsteigums, ka Jelgavā taps valsts simtgadei veltīts vides objekts ar tādu pašu nosaukumu,» tā S.Murugovs.

Grupa «Darrva» radās 2013. gadā Jelgavā, un šobrīd tās sastāvu veido četri izpildītāji – Mārcis (vokāls), Slaviks (ģitāras), Maize (bass) un Brūss (bungas). Kā viesmūziķi albuma tapšanā piedalījās Latvīte Cirse un Jēkabs Vilkārsis.

Jāpiebilst, ka šis ir otrais «Darrvas» albums – pirmais mūzikas albums ar nosaukumu «Saule neuzausīs» klajā nāca 2014. gadā.

Foto un video: publicitātes

 

 

Viedokļi

Pievienot komentāru